USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинська метальниця виступить на першому етапі Континентального туру з легкої атлетики

28 Березня 2025 20:58
Україна буде представлена однією легкоатлеткою на першому етапі Континентального туру з легкої атлетики, що відбудеться на відкритому повітрі в австралійському Мельбурні – Maurie Plant Meet.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Змагання у Мельбурні відбудуться у суботу, 29 березня. Початок перших стартів – о 8:30 за Києвом, де відбудеться фінал у жіночому метанні списа.

Україну представить одна спортсменка – волинянка Ірина Климець. Фінал метання молота за її участі розпочнеться о 10:53.

Читати ще: «Думала, що нуль шансів, але я – серед найсильніших»: волинська легкоатлетка – про враження від Олімпійських ігор

Для Климець змагання у Мельбурні стануть четвертими у сезоні. І другими – саме на відкритому повітрі: на Кубку Європи з метань вона посіла 10-те місце.

Всього на старт у жіночому метанні молота в Мельбурні вийдуть дев’ять спортсменок. Серед суперниць Климець – бронзова призерка Євро-2024 Роз Лога, чинна чемпіонка Океанії Лорен Брюс, а також учасниця Олімпійських ігор у Парижі Стефані Реткліфф.

Читати ще: Волинські метальники на Чемпіонаті України вибороли чотири медалі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus