• EUR 41.40 41.60
  • PLN 10.55 10.70

Волинська метальниця Ірина Климець здобула друге міжнародне золото в сезоні

Сьогодні 13:10
Метальниця молота з Волині Ірина Климець здобула другу міжнародну перемогу в сезоні 2024 року – виграла «челленджер» Континентального туру World Athletics у чеській Остраві.

Про це пише Суспільне.

29-річна українка виконала три зараховані спроби з шести. Екватор змагань вона перетинала другою – 0.20 метра програвала словачці Вероніці Канюховій.

На золото Климець метнула в четвертій спробі – 67.57 метра, перевершивши власний результат із кваліфікації Олімпійських ігор-2024 (66.95 м). Канюхова завершила турнір зі сріблом та результатом у 67.14 метра.

Читати ще: Волинянка Ірина Климець оновила рекорд України із метання молота

Климець вдруге у нинішньому сезоні виграє золото міжнародних змагань. Досі її єдина перемога 2024 року була датована 23 червня, коли Ірина тріумфувала в польській Познані.

Ірина Климець: всі міжнародні медалі 2024 року

23 травня. Йихві (Естонія) – «бронза» (66.33 м)

23 червня. Познань (Польща) – «золото» (66.85 м)

10 вересня. Острава (Чехія) – «золото» (67.57 м)

Турнір Ostrava Silver Spike легкоатлети України завершили з двома нагородами: у чоловічих стрибках у довжину «бронзу» також здобув 29-річний Ярослав Ісаченков – полетів на 7.22 метра в останній зарахованій спробі.

Ірина Климець у сезоні-2024: що відомо?

На національному рівні Климець цього року виграла всі чотири офіційні старти, зокрема відстояла звання чемпіонки України.

Втретє в кар’єрі стартувала на Олімпійських іграх. У Парижі вибула за підсумками кваліфікації з найкращою спробою 66.95 метра.

Втретє виступила на чемпіонатах Європи – і вперше не подолала кваліфікацію з результатом 66.11 метра.