Волинська лікарка передала для ЗСУ власне авто
![](/resize/450x313/r/files/news/2023/04-21/359795/340893440_124870070571026_5140140241652219869_n.jpg)
Власне авто для потреб Збройних сил України цими днями передала керівниця Любомльського відділення Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Леся Ткачук.
Дізнавшись, що для одного з підрозділів 111-ї бригади тероборони потрібен автомобіль, їхня родина вирішила допомогти військовим. Машина в робочому стані, її заправили і вона вже вирушила на схід України, повідомили в ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ».
Леся Ткачук розповіла, що Opel планують використовувати для перевезення поранених, які не потребують спецавтотранспорту. Окрім того, ним можна доставляти продукти бійцям, оскільки авто обладнане пристроєм, щоб використовувати причіп.Також цього тижня колектив центру відправив чергову партію домашньої консервації та інших продуктів для бійців, які лікуються в Луцьку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дізнавшись, що для одного з підрозділів 111-ї бригади тероборони потрібен автомобіль, їхня родина вирішила допомогти військовим. Машина в робочому стані, її заправили і вона вже вирушила на схід України, повідомили в ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ».
Леся Ткачук розповіла, що Opel планують використовувати для перевезення поранених, які не потребують спецавтотранспорту. Окрім того, ним можна доставляти продукти бійцям, оскільки авто обладнане пристроєм, щоб використовувати причіп.Також цього тижня колектив центру відправив чергову партію домашньої консервації та інших продуктів для бійців, які лікуються в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741153)
Alex
Показати IP
22 Квітня 2023 09:12
Кожен такий крок наближує нашу Перемогу !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741153)
Доброволець
Показати IP
22 Квітня 2023 21:33
Ви серйозно? Бл... Не позортесь
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 9 листопада
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.