Волиньрада і Червоний Хрест підписали меморандум про співпрацю
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/09-27/347540/309159788_403702498614269_943081555215274791_n.jpg)
Меморандум про співробітництво підписали голова Волиньради Григорій Недопад та очільниця обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Пришко.
Угода передбачає спільну гуманітарну діяльність з підтримки постраждалого населення (евакуйованих і внутрішньо переміщених осіб) у період війни та інших кризових ситуаціях, повідомляє Волинська обласна рада.
Ще один напрямок – створення гідних умов проживання ВПО. Йдеться про оплату комунальних послуг, надання технічної допомоги під час підготовки до опалювального сезону, «прихистки» для внутрішньо переміщених осіб, а також школи, лікарні та інші соціальні установи.
«Сподіваємось, що в реалізації поставлених цілей нам сприятимуть та активно долучатимуться й територіальні громади, органи соціального захисту та інші органи державної виконавчої влади, підприємства, установи, організації всіх форм власності. Адже мова про найбільш вразливі верстви населення області та наших тимчасових гостей, які залишились без даху над головою, подбати про яких – наш спільний обов’язок», – зазначив голова обласної ради Григорій Недопад, коментуючи підписання меморандуму.«Це все ми робимо для допомоги державі, але хочемо робити й під патронатом органів місцевого самоврядування, адже йдеться про фінансову відповідальність. Ми підписуємо меморандум, аби заручитись підтримкою органів місцевої влади у тому, що вони нам нададуть усі необхідні документи, за якими ми будемо мати змогу оплачувати рахунки», – зауважила Валентина Пришко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Угода передбачає спільну гуманітарну діяльність з підтримки постраждалого населення (евакуйованих і внутрішньо переміщених осіб) у період війни та інших кризових ситуаціях, повідомляє Волинська обласна рада.
Ще один напрямок – створення гідних умов проживання ВПО. Йдеться про оплату комунальних послуг, надання технічної допомоги під час підготовки до опалювального сезону, «прихистки» для внутрішньо переміщених осіб, а також школи, лікарні та інші соціальні установи.
«Сподіваємось, що в реалізації поставлених цілей нам сприятимуть та активно долучатимуться й територіальні громади, органи соціального захисту та інші органи державної виконавчої влади, підприємства, установи, організації всіх форм власності. Адже мова про найбільш вразливі верстви населення області та наших тимчасових гостей, які залишились без даху над головою, подбати про яких – наш спільний обов’язок», – зазначив голова обласної ради Григорій Недопад, коментуючи підписання меморандуму.«Це все ми робимо для допомоги державі, але хочемо робити й під патронатом органів місцевого самоврядування, адже йдеться про фінансову відповідальність. Ми підписуємо меморандум, аби заручитись підтримкою органів місцевої влади у тому, що вони нам нададуть усі необхідні документи, за якими ми будемо мати змогу оплачувати рахунки», – зауважила Валентина Пришко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722120153)
Макар
Показати IP
27 Вересня 2022 23:24
І зустрілось два бездіяльних органа...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722120153)
Анонім до Макар
Показати IP
28 Вересня 2022 07:10
Чому бездіяльні?))) Спортивні змагання проводять, зарплати отримують, договори про співпрацю заключають, шукають до чиїх досягнень можна примазатисяі видати за свої..
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.