Волинянин вирощував у теплиці коноплі елітних сортів
![](/resize/450x375/r/files/news/2021/07-15/318949/5.jpg)
Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області ДБН НПУ України вилучили у жителів Луцька та району наркотичні, психотропні речовини та інші заборонені предмети. Вартість вилученого за цінами чорного ринку становить близько 50 тис. гривень.
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Учора за місцем проживання жителя села Гаразджа поліцейські під час санкціонованого обшуку виявили та вилучили згортки канабісу вагою понад 50 грам та рослини коноплі. За цінами чорного ринку, вартість вилученого становить 10 тис. грн. До слова, чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.
На земельній ділянці 43-річного жителя Луцького району поліцейські виявили спеціально облаштовану теплицю, в якій власник незаконно вирощував коноплі елітних сортів. Заборонені рослини вилучили.
Сьогодні оперативники під час обшуку у помешканні 41-річного лучанина виявили та вилучили: 10 г психотропної речовини ALFA PVP, 30 г канабісу, 10 лампочок з нашаруваннями. Усе виявлене вилучили. За цінами чорного ринку, вартість вилучених наркотиків та психотропних речовин становить 40 тис. грн.
Вилучене направлять на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
За усіма фактами триває досудове слідство за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Учора за місцем проживання жителя села Гаразджа поліцейські під час санкціонованого обшуку виявили та вилучили згортки канабісу вагою понад 50 грам та рослини коноплі. За цінами чорного ринку, вартість вилученого становить 10 тис. грн. До слова, чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.
На земельній ділянці 43-річного жителя Луцького району поліцейські виявили спеціально облаштовану теплицю, в якій власник незаконно вирощував коноплі елітних сортів. Заборонені рослини вилучили.
Сьогодні оперативники під час обшуку у помешканні 41-річного лучанина виявили та вилучили: 10 г психотропної речовини ALFA PVP, 30 г канабісу, 10 лампочок з нашаруваннями. Усе виявлене вилучили. За цінами чорного ринку, вартість вилучених наркотиків та психотропних речовин становить 40 тис. грн.
Вилучене направлять на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
За усіма фактами триває досудове слідство за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722600786)
Дідо
Показати IP
15 Липня 2021 19:03
Дідо як був в Голландіях то бачив єлітні сорти марихуани..А то шо на фото то не марихуани то якась технічка..
Хіба хлоп сі збирав мотузки з неї крутити..
За Альфу надавайте дурню по жопі.
«Укрзалізниця» запустила дитячий купейний вагон
Сьогодні 14:32
Сьогодні 14:32
У Луцьку під час ремонтних робіт на вулиці знайшли артснаряд
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На війні загинув волинський Герой Сергій Гордій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Автомобіль, дрони, РЕБ: волинська «сотка» отримала допомогу від Луцької громади та працівників міськради
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
Тиждень грудного вигодовування: у Волинському перинатальному центрі мами ділилися досвідом
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
В Україну повернули тіла 250 полеглих захисників
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.