USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.35 10.53

Волинянин втопився у вуличному туалеті

13 Березня 2023 10:43
У селищі Ратне в надвірному туалеті стався смертельний інцидент.

Трагедія сталася в туалеті біля бару «Пивна точка» 12 березня, повідомляє Район.Ратне.

У поліції підтвердили цю інформацію, за словами правоохоронців ведеться слідство за даним фактом.

Загиблому було 43 роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Радувець Ларіса Показати IP 13 Березня 2023 11:18
Це як було напитися.....
К.лучанин до Радувець Ларіса Показати IP 13 Березня 2023 15:13
Як би він не напився, то це не є причиною загибелі! Фільтруй трохи інфу, а то звалюєш все на пиятику! Туалет напевно дуже аварійний був, там будь-хто міг втопитись. За хтось повинен відповісти!
Радувець Ларіса до К.лучанин Показати IP 15 Березня 2023 09:14
Багато бачили щоб хтось за щось відповідав? Житлові масиви будують без документів і продають квартири і сходить з рук, а тут і поготів. Спишуть що він сам все і розтрощив, звісно чоловіка шкода, така дурна смерть...
Анонім Показати IP 13 Березня 2023 11:19
ніхто не знає власний кінець, а доля буває з "гумором"
##Монархіст до Анонім Показати IP 13 Березня 2023 14:59
На жаль ніякого гумору...
Іра Показати IP 13 Березня 2023 13:02
Яке жахіття
Всезнайко Показати IP 13 Березня 2023 14:27
Я думав, що тільки в москалів сортири, а в нас ще й топляться.
Василь Показати IP 13 Березня 2023 15:08
Явно конструкція порушувала правила безпеки-відповідати буде власник.
Михайло Показати IP 13 Березня 2023 18:41
Співчуття
Знавець Показати IP 14 Березня 2023 12:35
Жахливо...
Я Показати IP 14 Березня 2023 13:27
Можливо допомогли ???
Ху до Я Показати IP 14 Березня 2023 18:52
ага, бармен допоміг, все наливав і наливав пиво поки чоловіку не захотілось пі-пі і він пішов у той злощасний туалет