Волинянин відсидить понад п’ять років за крадіжку планшета з магазину «Київстар»
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/03-24/358221/2017-02-23.jpg)
Раніше судимий волинянин вчергове потрапив у місця позбавлення волі – за крадіжку планшета він відсидить понад п’ять років.
Про це стало відомо з вироку Камінь-Каширського районного суду.
У матеріалах справи йдеться про те, що крадіжка трапилася 8 листопада минулого року в магазині «Київстар» у Камені-Каширському. Раніше судимий волинянин Степан П., відкривши скляні двері вітрини, вкрав планшет Lenovo Tab М7. Сума збитків – 6 тисяч 140 гривень.
У суді крадій визнав свою вину, розповівши, що в обідню пору він зайшов до магазину та непомітно для інших вкрав планшет зі скляної вітрини. Просив врахувати, що потерпіла будь-яких претензій до нього не пред'являла. Потерпіла під час розгляду справи дійсно не наполягала на суворому покаранні.
Оскільки крадій неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, однак знову ставав на злочинний шлях, суд призначив йому реальний термін покарання на п’ять років та три місяці.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Камінь-Каширського районного суду.
У матеріалах справи йдеться про те, що крадіжка трапилася 8 листопада минулого року в магазині «Київстар» у Камені-Каширському. Раніше судимий волинянин Степан П., відкривши скляні двері вітрини, вкрав планшет Lenovo Tab М7. Сума збитків – 6 тисяч 140 гривень.
У суді крадій визнав свою вину, розповівши, що в обідню пору він зайшов до магазину та непомітно для інших вкрав планшет зі скляної вітрини. Просив врахувати, що потерпіла будь-яких претензій до нього не пред'являла. Потерпіла під час розгляду справи дійсно не наполягала на суворому покаранні.
Оскільки крадій неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, однак знову ставав на злочинний шлях, суд призначив йому реальний термін покарання на п’ять років та три місяці.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.