Волинянин створив боксерський клуб на покинутому заводі
![](/resize/450x298/r/files/news/2019/10-07/277955/22-1.jpg)
Дмитро Куць – випускник Володимир-Волинського педагогічного коледжу, а також вихованець та тренер місцевого клубу «Любарт». Повернувшись у своє рідне смт. Заболоття Ратнівського району, він загорівся бажанням відкрити спортивну секцію з боксу. Проте, зіткнувшись з перешкодами, вирішив не здаватися, пише БУГ.
Як розповідає хлопець, в смт є музична школа, але хлопці хочуть займатися спортом. Малеча, яка ходить в місцеву школу, бокс бачила тільки у відео на телевізорі чи телефоні. Звісно, вболівали за Усика. Займатися боксом забажали хлопчаки від 6-ти років і підлітки.
Дмитро говорить, що спочатку його ідею про відкриття спортивної секції підтримала місцева влада, але виявилося, що це тягне за собою багато проблем. З часом хлопець зрозумів, що ніхто нічого не робитиме, якщо він сам цього не зробить.
«Спортом можна займатися і на вулиці, це не важливо, аби було бажання», – говорить Дмитро.Зараз він тренується сам і тренує близько двох десятків дітей і підлітків у занедбаному приміщенні колишнього деревообробного заводу.Хлопці назвали свій клуб «Брат». У нього навіть є сторінка у соцмережі, яку веде Дмитро.
«Батьки приводять просять... Що треба – готові допомагати. А я треную просто так, не за гроші», – розповідає хлопець.
Так заболотівські боксери тренуються вже близько місяця. Вже з’явилися і перші досягнення вихованців Дмитра. Нещодавно вони взяли участь в боксерському турнірі у селі Зимне Володимир-Волинського району та привезли додому перші місця.
На порозі зима, а тому хлопці займаються активно, поки є час і можливість.
«Ми стараємося довести, що клуб – це не тільки місце тренувань, а й єдність команди, спільні, прагнення до зростання. Друзі, покажемо собі та іншим, що маючи велике бажання та трішки креативу можна втілювати свої ідеї , не зважаючи на перешкоди», – пише Дмитро на сторінці клубу у фейсбуці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповідає хлопець, в смт є музична школа, але хлопці хочуть займатися спортом. Малеча, яка ходить в місцеву школу, бокс бачила тільки у відео на телевізорі чи телефоні. Звісно, вболівали за Усика. Займатися боксом забажали хлопчаки від 6-ти років і підлітки.
Дмитро говорить, що спочатку його ідею про відкриття спортивної секції підтримала місцева влада, але виявилося, що це тягне за собою багато проблем. З часом хлопець зрозумів, що ніхто нічого не робитиме, якщо він сам цього не зробить.
«Спортом можна займатися і на вулиці, це не важливо, аби було бажання», – говорить Дмитро.Зараз він тренується сам і тренує близько двох десятків дітей і підлітків у занедбаному приміщенні колишнього деревообробного заводу.Хлопці назвали свій клуб «Брат». У нього навіть є сторінка у соцмережі, яку веде Дмитро.
«Батьки приводять просять... Що треба – готові допомагати. А я треную просто так, не за гроші», – розповідає хлопець.
Так заболотівські боксери тренуються вже близько місяця. Вже з’явилися і перші досягнення вихованців Дмитра. Нещодавно вони взяли участь в боксерському турнірі у селі Зимне Володимир-Волинського району та привезли додому перші місця.
На порозі зима, а тому хлопці займаються активно, поки є час і можливість.
«Ми стараємося довести, що клуб – це не тільки місце тренувань, а й єдність команди, спільні, прагнення до зростання. Друзі, покажемо собі та іншим, що маючи велике бажання та трішки креативу можна втілювати свої ідеї , не зважаючи на перешкоди», – пише Дмитро на сторінці клубу у фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
Хакери ГУР провели одну з наймасштабніших DDOS-атак на інтернет-інфраструктуру Росії
31 Липня 2024 22:29
31 Липня 2024 22:29
Відключення електроенергії на Волині: як формують черги і чому світло
31 Липня 2024 22:11
31 Липня 2024 22:11
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
31 Липня 2024 21:53
31 Липня 2024 21:53
У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку захисникові Володимиру Шишку
31 Липня 2024 21:34
31 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.