Волинянин привітав українців із Новим роком поруч із президентом
Приємна новина облетіла не лише Любешівщину, Волинь, але й усю Україну: по всіх телеканалах прозвучало привітання волинського захисника, уродженця с. Щитинь, Героя України, генерал-майора Андрія Ковальчука в рамках трансляції новорічного привітання Президента України Петра Порошенка.
Про це пише любешівська районна газета «Нове життя».
Перед тим, як до українців звернувся Глава держави, їх привітали також інші відомі особистості: переможниця Євробачення-2016 Джамала, чемпіони ХV літніх Паралімпійських ігор Єлизавета Мерешко та Максим Крипак, Голова Європейської Ради Дональд Туск та справжній герой сучасності, захисник рідної землі Андрій Ковальчук.
- Я вірю в нашу армію, своїх побратимів. Бо ніхто, крім нас, не захистить нашу Україну, наших коханих, наших дітей і наш, український, Новий рік! – прозвучало у його зверненні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише любешівська районна газета «Нове життя».
Перед тим, як до українців звернувся Глава держави, їх привітали також інші відомі особистості: переможниця Євробачення-2016 Джамала, чемпіони ХV літніх Паралімпійських ігор Єлизавета Мерешко та Максим Крипак, Голова Європейської Ради Дональд Туск та справжній герой сучасності, захисник рідної землі Андрій Ковальчук.
- Я вірю в нашу армію, своїх побратимів. Бо ніхто, крім нас, не захистить нашу Україну, наших коханих, наших дітей і наш, український, Новий рік! – прозвучало у його зверненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Наталія
Показати IP
7 Січня 2017 13:05
Хто як може так заробляє .
Привіт
Показати IP
7 Січня 2017 13:35
Важкі часи настали!
ИЛ-76 мд
Показати IP
7 Січня 2017 13:59
Нехай їх рідних і близьких привітає ,нам його вітання некчему.Нехай памятає тих за кого йому дали квартири у Володимері,Львові,Житомері,героя України за ато ,генерала за ато.Порівняно з ним то Чаповський ще нормально виглядає
Батьки
Показати IP
7 Січня 2017 15:04
Для нас він не Герой. Де він був 17 червня 2014 року, коли був бій за Металіст і коли загинули наши діти ??? Справжні Герої - це рядові солдати, які поклали голови у бою, а не полковники, генерали, з чиєї вини вони загинули.
Сеня
Показати IP
7 Січня 2017 18:26
Скоро Савченко Надя покажет реальную картину- количество безвести пропавших(погибших), и пленных. За счёт каких жерт эти упыри при власти грабят и обещают счастливое будущее. Их ждёт висилица.
Волинь
Показати IP
7 Січня 2017 20:31
Аа, це той що готовий кожного солдата "прикрити" собою... ви запитаєте солдата 80-ки, який він "герой сучасності"...
Анонім
Показати IP
7 Січня 2017 20:35
Бійці 80-ки розкажуть, що він за "герой"...Нагородили за заслуги хлопців, яким і затриманої медальки не дали...
Олег
Показати IP
7 Січня 2017 21:14
Андрій Ковальчук - міністр оборони України, а не всякі доморощені полтораки, а особливо д%біл - муженко
ИЛ-76 мд
Показати IP
8 Січня 2017 09:43
Знай ,памятай,гордись, можете мою фотографію в одній з ваших квартир повісити.Якусь ще дивну позицію зайняли *ВН*
ИЛ-76 мд
Показати IP
8 Січня 2017 10:03
Який цинізм,треба ще щоб колеснік з муженко і бокіем привітали .
Не менше 900€: українці більше не хочуть працювати в Польщі за низьку зарплату, – ЗМІ
Сьогодні 20:01
Сьогодні 20:01
Проєкти реабілітації військових та забезпечення житлом ВПО: голова Волинської ОВА відвідав Ковель
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Із січня вчителі отримуватимуть щомісячну доплату
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
На Волині покращилася ситуація з профілактичними щепленнями
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
США і Світовий банк надали Україні $485 млн
Сьогодні 17:48
Сьогодні 17:48
Через ожеледицю в Луцьку травмувалось понад 30 людей
Сьогодні 17:31
Сьогодні 17:31