Волинянин посеред дня застрелив із рушниці двох собак сусіда
Учора мешканець Луцького району посеред білого дня застрелив двох собак.
Про це повідомляє поліція Волині.
Інформацію про виявлення двох застрелених собак поліцейські отримали близько 18 години з с. Брище.
Охоронці порядку встановили, що до злочину може бути причетним місцевий 66-річний мешканець. Постріли він здійснив з власної зареєстрованої гладкоствольної рушниці. Зброю та патрони до неї поліцейські вилучили. Собак, які належали його сусідам, відправили на дослідження.
Відомості зареєстрували в ЄРДР. Відповідно до законодавства, за такі дії передбачено від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 13
Сс
Показати IP
3 Вересня 2021 23:31
А за корупцію в розмірі 750 тис$ на митниці, що передбачено??!
Віра
Показати IP
4 Вересня 2021 06:28
Заслужене покарання!!!! Може інші будуть думати!
Анонім до Віра
Показати IP
4 Вересня 2021 09:38
Незаслужене. Кого дійсно потрібно карати, так це власника тварюк.
123 до Анонім
Показати IP
4 Вересня 2021 15:01
Ви напевне Віру не вірно зрозуміли. Заслужене покарання, мається на увазі для власника псів, еу і для його псів. Так буде дещо правильніше.
Вася до Віра
Показати IP
4 Вересня 2021 11:33
Поки ще покарання ніякого нема, одні твої фантазії. Вину і покарання в нас встановлює суд, це тобі так - для загального розвитку. І в кожній ситуації потрібно розібратись, якщо тим більше кримінал світить. Взяв рушницю і від "нічого робить" по тварині стріляю - звичайно, кримінал. Якщо собаки бігають по вулиці і на мене чи родину нападають - так право на самозахист гарантоване. Знайти власника пса і в нього тоді спитати - "з якого х..., уважаємий". А "може інші будуть думати" це ти про кого саме? Про собачників - нє, шансів нема, в них єдиноправильна думка лише їхня, всі інші нічого не розуміють.
Лучанин
Показати IP
4 Вересня 2021 07:29
Хазяйська собака має бути на привязі на подвір'ї коло дому, а якщо бігає по вулиці то вона несе потенційну загрозу оточуючим людям. Якось так.
Анонім
Показати IP
4 Вересня 2021 08:42
Правильно , уважуха деду . Собаки должны быть в дворе на цепи , а когда мудозвоны за собачек жопу рвут ,в то время собаки нападают на детей ,и взрослых .
Леонід.
Показати IP
4 Вересня 2021 08:49
Можна тільки уявити,як дістали його ті собаки...
!"№ до Леонід.
Показати IP
4 Вересня 2021 13:35
Думаю що достали і приду*ок власник і його собаки. Але взяв би дідо трутки...
Жах
Показати IP
4 Вересня 2021 11:09
Люди жорстокі,прикро...
123
Показати IP
4 Вересня 2021 11:50
Міг би притравити. Те ж була б не погана наука для "сусіда-собачника".
В .
Показати IP
4 Вересня 2021 13:22
Во достали мужика
Атака на Суми: росіяни вперше вдарили шахедом зі шрапнеллю
Сьогодні 11:46
Сьогодні 11:46
Росія в обмін на військову допомогу передала Північній Кореї мільйон барелів нафти, – ЗМІ
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
В Україні реформують військову освіту з врахуванням бойового досвіду та програми НАТО
Сьогодні 10:56
Сьогодні 10:56
Вірші від Жадана, святковий концерт та виставка: як Луцьк відзначив День Гідності та Свободи. Фоторепортаж
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
У Володимирі з палаючого будинку врятували чоловіка
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06