USD 41.15 41.48
  • USD 41.15 41.48
  • EUR 41.35 41.60
  • PLN 10.46 10.58

Волинянин незаконно купив пневматичну гвинтівку в Польщі та переробив на вогнепальну

23 Серпня 2020 07:00
Волинянин, який придбав у Польщі пневматичну гвинтівку та переробив її на вогнепальну зброю, отримав умовне покарання.

Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду Волинської області.

Так, в січні 2018 року обвинувачений волинянин без передбаченого законом дозволу придбав на ринку у Польщі пневматичну гвинтівку, яку в подальшому перевіз до будинку за місцем проживання. Згодом, не маючи дозволу, він переробив куплену пневматичну гвинтівку на вогнепальну, висверливши більший отвір патронника для патрона калібру 5,6 мм, а також розточивши ствол до діаметру 5,4 мм. Окрім того, в повітряно-прохідний отвір обвинувачений вмонтував ударник з бойком.

Згідно з висновком експерта вищевказана зброя є однозарядною гвинтівкою, виготовленою шляхом переробки саморобним способом пневматичної гвинтівки «KANDAR B3-3» для стрільби патронами калібру 5,6 мм кільцевого запалення. Відзначимо, що також волинянин зберігав сім патронів.

Він повністю визнав свою вину, тож суд спочатку призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши на умовне терміном на рік.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Можна Показати IP 23 Серпня 2020 10:32
Координати токаря який який переточує стволи та патроніки
Maxim Показати IP 23 Серпня 2020 20:45
Талантливый парень. Таких не в тюрьму таким премию за изобретательство.
Анонім Показати IP 23 Серпня 2020 21:36
Не зрозуміло для чого гвинтівку в польші купувати, у нас таку купити можна цілком законноі без дозволів. А схема стара як світ ,ще в мою юність иж38 так переробляли
Игорь Показати IP 24 Серпня 2020 07:58
С каких делов он незаконно ее купил У них как и у нас пневматика не является запрещённой В польше спокойно можно её купить если ты совершеннолетний
Михвйло Показати IP 24 Серпня 2020 08:06
Купив законно, а переробив незаконно.
Олег Показати IP 24 Серпня 2020 10:21
Купив незаконно!? А що у нас є закон про зброю??? Немає закону про зброю! Питання: підстави для притягнення до кримінальної відповідальності???
Роман Показати IP 24 Серпня 2020 13:07
Покажіть мені закон в якому передбачено дозвіл на пневматичну зброю. Нею торгують на кожному куті. Ніхто не питає чи є покупцеві 18.
Рустам Показати IP 24 Серпня 2020 15:06
В епіцентрі є широкий вибір пневмо револьверів, і не тільки. Що незаконного. Молодець мужик. З Білорусії є загроза вторгнення, суд захистить від нападу?
Vavan Показати IP 25 Серпня 2020 00:08
Ствол не переточений такі продаються 5,5 мм тільки патронник трішечки переробленим сверлом,але це не зброя,хіба на коротку дистанцію до 20 метрів то не варта тих заходів краще вже з воздушки