Волинянин на території гімназії зламав жінці щелепу, бо та зробила зауваження через чіпляння до дітей
![](/resize/450x301/r/files/news/2023/08-18/366872/2091120-na-hmelnichchini-zasudili-cholovika-yakiy-sered-vulitsi-pobiv-zhinku.jpeg)
На території однієї з гімназій у Ковельському районі трапився неприємний інцидент: п’яний волинянин зламав жінці щелепу. А все через її прохання не чіплятися та не ображати дітей.
Про це стало відомо з вироку Ковельського міськрайонного суду.
Злочин трапився 9 квітня на території спортивного майданчика Волошківської гімназії. Нетверезий Юрій К.-К. чіплявся та ображав нецензурною лайкою дітей. Вони поскаржилися жінкам, які були поруч. Отримавши зауваження від однієї з них, волинянин двічі вдарив її у ділянку нижньої щелепи. Потерпіла отримала перелом, який належить до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.
Злочинець вдарив по голові ще одну жінку, однак вона не отримала тілесних ушкоджень, тому проходила свідком у справі.
Однак Юрій К.-К. дав зовсім інші показання. Він підтвердив, що був на території гімназії у стані алкогольного сп’яніння, де до нього підійшла потерпіла та почала його ображати. Чоловік у відповідь вдарив її долонею по обличчі. Водночас він заперечив нанесення іншого удару як потерпілій, так і свідку.
Але слова потерпілої, свідка та досліджені докази свідчили про протилежне. Суд визнав волинянина винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296, ч. 1 ст. 122 КК України та призначив покарання у виді одного року та шести місяців позбавлення волі, застосувавши до нього примусові заходи медичного характеру у виді амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку, яку надаватимуть за місцем відбування покарання.
Читати ще: Погрожували сокиркою та вдарили ножем: двоє волинян постануть перед судом
Обираючи міру покарання, суд врахував те, що Юрій К.-К. має інвалідність другої групи, стан його здоров’я, а також те, що він не вибачився та не відшкодував збитки потерпілій.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Ковельського міськрайонного суду.
Злочин трапився 9 квітня на території спортивного майданчика Волошківської гімназії. Нетверезий Юрій К.-К. чіплявся та ображав нецензурною лайкою дітей. Вони поскаржилися жінкам, які були поруч. Отримавши зауваження від однієї з них, волинянин двічі вдарив її у ділянку нижньої щелепи. Потерпіла отримала перелом, який належить до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.
Злочинець вдарив по голові ще одну жінку, однак вона не отримала тілесних ушкоджень, тому проходила свідком у справі.
Однак Юрій К.-К. дав зовсім інші показання. Він підтвердив, що був на території гімназії у стані алкогольного сп’яніння, де до нього підійшла потерпіла та почала його ображати. Чоловік у відповідь вдарив її долонею по обличчі. Водночас він заперечив нанесення іншого удару як потерпілій, так і свідку.
Але слова потерпілої, свідка та досліджені докази свідчили про протилежне. Суд визнав волинянина винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296, ч. 1 ст. 122 КК України та призначив покарання у виді одного року та шести місяців позбавлення волі, застосувавши до нього примусові заходи медичного характеру у виді амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку, яку надаватимуть за місцем відбування покарання.
Читати ще: Погрожували сокиркою та вдарили ножем: двоє волинян постануть перед судом
Обираючи міру покарання, суд врахував те, що Юрій К.-К. має інвалідність другої групи, стан його здоров’я, а також те, що він не вибачився та не відшкодував збитки потерпілій.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
У Луцьку попрощалися з Героєм Романом Самусіком
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.