Волинянин, який травмувався на заробітках в Німеччині, не може самостійно дихати
![](/files/news/2019/03-19/264973/big-82dca303dd8e6c7e2c89963228a0c25e.jpg)
24-річний Василь Сокіл з волинського села Звірів, який важко травмувався на заробітках в Німеччині, 18 березня перестав самостійно дихати. Хлопця підключили до апарату штучного дихання.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що волинянин отримав на заробітках тяжку травму, його доставили до місцевої лікарні і зараз лікують там. Поруч з ним − мама та сестра.
Подробиці того, як усе сталося, наразі невідомі. Зараз він − у комі, переніс зупинку серця. Перевозити до України в такому стані не можна, пише ВолиньPost.
У п'ятницю, 15 березня, ввечері хлопець відкрив очі на декілька хвилин та стиснув пальці (фахівці кажуть, що рефлекторно, мозок не працює), а в суботу, 16 березня, він почав самостійно дихати. Лікарі виявили гематому та запалення легень.
І от зараз його стан погіршився.
Відтак, волонтери закликають усіх небайдужих допомогти Василю Соколу.
Реквізити картки ПриватБанку: 5168755113208512 Гудзь Валентина Сергіївна, тел: 0636241217.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що волинянин отримав на заробітках тяжку травму, його доставили до місцевої лікарні і зараз лікують там. Поруч з ним − мама та сестра.
Подробиці того, як усе сталося, наразі невідомі. Зараз він − у комі, переніс зупинку серця. Перевозити до України в такому стані не можна, пише ВолиньPost.
У п'ятницю, 15 березня, ввечері хлопець відкрив очі на декілька хвилин та стиснув пальці (фахівці кажуть, що рефлекторно, мозок не працює), а в суботу, 16 березня, він почав самостійно дихати. Лікарі виявили гематому та запалення легень.
І от зараз його стан погіршився.
Відтак, волонтери закликають усіх небайдужих допомогти Василю Соколу.
Реквізити картки ПриватБанку: 5168755113208512 Гудзь Валентина Сергіївна, тел: 0636241217.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548161)
Уряду
Показати IP
19 Березня 2019 10:37
Чому наші українці мають так мучитись? Чому влада не робить покращення яке обіцяють роками ?! Обіцянки а люди їдть за кордон щоб годувати сім"ю , а в цей час владці жирють зажираються!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548161)
Упс!
Показати IP
19 Березня 2019 11:24
Кому тепер він та його рідні потрібні !?Чи тим ,хто галасував на кожному розі про бізвіз та пАкращання!? Тяжкі дітки ваші зарбітки-так було завжди народу ,а багатії й досі багатії-бо така в них багата карма. "Быть или не быть?"-питання вічне...
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Підпалював авто й готував замах на офіцера: у Києві затримали агента російських спецслужб
Сьогодні 13:30
Сьогодні 13:30
Викрав із агропідприємства обладнання на понад 1,7 млн грн: на Волині судитимуть уродженця Херсонщини
Сьогодні 13:13
Сьогодні 13:13
Помер під час реабілітації після поранення на фронті: у Луцькому районі поховали воїна Олега Ситарука
Сьогодні 12:56
Сьогодні 12:56
На Донеччині загинув Герой з Луцька Павло Антонюк
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
На Хмельниччині перекинувся автобус із дітьми: є загиблі
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.