USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

Волинянин, який на смерть збив дівчину і втік, здався поліції

1 Лютого 2022 20:14
Винуватець смертельної ДТП 1 лютого здався поліції.

Завдяки своєчасному вжиттю заходів працівниками поліції, інтенсивним пошукам зловмисника, орієнтуванню всіх нарядів та розголосу у ЗМІ винуватець прийшов у правоохоронний орган, адже знав, що в лічені години міг би бути затриманий поліцейськими, повідомили у поліції Волині.

Нагадаємо, 30 січня о 3 ночі в селі Замшани водій Audi на смерть збив дівчину та втік з місця аварії. Ним виявився 24-річний житель села Кортеліси Анатолій Олексюк. Він залишив своє авто в лісі та спалив його.

Нині з ним працюють поліцейські, допитують та встановлюють всі детальні обставини ДТП, що спричинила до летальної трагедії. За результатами проведення необхідних слідчих дій зловмисникові, за процесуального керівництва Ковельської окружної прокуратури, повідомили про підозру за ч. 3 ст. 286-1 ККУ.

Відтоді його розшукувала поліція, повідомлення про встановлення місця перебування опублікували засоби масової інформації, допомагали в пошуках місцеві. Також нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу водієві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Дідо Показати IP 1 Лютого 2022 21:14
Сам здався, але поліція "майже його зловила перед тим".
Я до Дідо Показати IP 1 Лютого 2022 21:31
Ахахахах))) Влучно, дуже влучно і точно підмічено)))
Анонім до Дідо Показати IP 1 Лютого 2022 21:50
Ага,після того як здався вони на БТРах приїхали через пів години,гранату кинули і почали спецоперацію...
бо до Дідо Показати IP 2 Лютого 2022 08:15
був бухий під час дтп. протверезів і прийшов
Володимир Показати IP 1 Лютого 2022 21:56
..."Також нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу водієві.".... Вирішується!!! Не ту країну назвали Гондурасом....
1 до Володимир Показати IP 1 Лютого 2022 23:30
А до чого тут Гондурас . Ти хоть був там , що таке пишеш ? Напевно за своє життя ніколи І не побуваєш. А те що ця назва в тебе викликає якісь асоціації, ну то це вже кожен мислить в межах свого розумого розвитку
Уруру до Володимир Показати IP 2 Лютого 2022 00:20
А ти вже вирішив нарахунок «запобіжного заходу»? Це так обурюєшся, що з тобою не порадились?
Іван Показати IP 1 Лютого 2022 23:34
Судячи з того що речові докази знищені (спалив автомобіль), у головних свідках друзі, а батько не з бідних, то процес відмазки вже запущений.
луцьк Показати IP 2 Лютого 2022 07:02
А навіщо суд! Він забрав життя, забрати життя в нього! Так наведеться порядок!!!
студент до володимир Показати IP 2 Лютого 2022 08:28
Ото вже точно!
укринець Показати IP 2 Лютого 2022 09:05
майже зловила поліція і булоб комусь пару зірочок на пагони
Пильний Показати IP 2 Лютого 2022 13:48
Протверезів і адвокат порадив здатися, щоб пом'якшення здобути. Схеми запущені. Трухіних багато ще є
юрій миколайович Показати IP 3 Лютого 2022 12:45
в слуги народу на слідуючі вибори.