Волинянин, якому за смертельну ДТП дали умовне, отримав реальний термін
![](/resize/450x250/r/files/news/2023/09-14/368450/dtp.jpeg)
Волинський апеляційний суд, дослухавшись до доводів прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури, призначив реальний термін покарання винуватцеві смертельної ДТП.
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
Увечері 17 грудня 2015 року нетверезий 37-річний житель села Бруховичі Ковельського району, рухаючись із перевищенням швидкості автодорогою в селі Колодяжне автомобілем «Opel Vivaro», виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення свого авто з автомобілем «Renault Kangoo».
У результаті ДТП 44-річний водій зустрічного авто отримав смертельні травми.
Ковельський міськрайонний суд призначив волинянину, визнаному винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст. 286 КК України), покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку та позбавленням на 1 рік права керувати транспортними засобами.
Не погодившись із вироком суду першої інстанції, прокурори оскаржили його в апеляційному порядку.
Апеляційний суд, постановивши свій вирок, призначив водієві покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням на 3 роки права керувати транспортними засобами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
Увечері 17 грудня 2015 року нетверезий 37-річний житель села Бруховичі Ковельського району, рухаючись із перевищенням швидкості автодорогою в селі Колодяжне автомобілем «Opel Vivaro», виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення свого авто з автомобілем «Renault Kangoo».
У результаті ДТП 44-річний водій зустрічного авто отримав смертельні травми.
Ковельський міськрайонний суд призначив волинянину, визнаному винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст. 286 КК України), покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку та позбавленням на 1 рік права керувати транспортними засобами.
Не погодившись із вироком суду першої інстанції, прокурори оскаржили його в апеляційному порядку.
Апеляційний суд, постановивши свій вирок, призначив водієві покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням на 3 роки права керувати транспортними засобами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Астрономи виявили нову планету, яка придатна для життя
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
3 серпня: свята, події, факти. День кавуна, у США з’явилась Національна баскетбольна асоціація
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Будують укриття: ще одна школа у Ковелі зможе перейти на очну форму навчання
2 Серпня 2024 23:38
2 Серпня 2024 23:38
21-річний ексфутболіст «Волині» зупинив кар’єру через рекомендації лікарів
2 Серпня 2024 23:18
2 Серпня 2024 23:18
На Київщині чоловік під час сварки кинув гранату в дружину та сина
2 Серпня 2024 23:00
2 Серпня 2024 23:00
Уряд розширює програму «єРобота» для аграріїв, – Шмигаль
2 Серпня 2024 22:39
2 Серпня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.