Волиняни стали призерами Чемпіонату України з футзалу
![](/resize/450x253/r/files/news/2019/03-30/265752/6_manevitski-futzalisti-u-chornomorsku-6.jpg)
Волиняни здобули «срібло» на фінальних іграх Чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд в категорії U-11, яі пройшли у Чорноморську Одеської області.
Волинську область представляли футзалісти Маневицької ДЮСШ. До вісімки кращих команд України, та за право вибороти титул Чемпіона країни приїхали команди з Рівненської, Черкаської, Харківської Одеської областей.
Протягом всього розіграшу Чемпіонату України сезону 2018-2019 року брали участь 52 дитячі футзальні колективи. За підсумками змагань маневицькі футзалісти стали срібними призерами, поступившись у фіналі команді «Іллічівець» в серії післяматчевих пенальті.
«Ще ніколи ні одна Волинська команда не доходила до фіналу Чемпіонату України з футзалу. Окремо хотів би відзначити людей, які допомагали нам долати цей шлях. В першу чергу це наші батьки. Починаючи з першого туру у Львові та закінчуючи фіналом в Чорноморську наша команда мала шалену підтримку навіть більшу ніж команди господарів, і навіть якщо хтось і не міг поїхати разом з командою то підтримка їхня відчувалася за багато кілометрів. Звичайно слова подяки за підтримку та організацію поїздок, нашому палкому вболівальнику, висловлюю Голові Маневицької РДА Андрію Линдюку. Також начальниці Відділу освіти Маневицької РДА Валентині Книш, начальнику сектору в справах молоді та спорту Маневицької РДА Руслану Клімчуку і директору Маневицької ДЮСШ Миколі Демчуку. За постійну моральну, а саме приємне, за фінансову підтримку дякую приватному підприємцю з Маневич Олександру Жданову», – прокоментував тренер команди Андрій Шевчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинську область представляли футзалісти Маневицької ДЮСШ. До вісімки кращих команд України, та за право вибороти титул Чемпіона країни приїхали команди з Рівненської, Черкаської, Харківської Одеської областей.
Протягом всього розіграшу Чемпіонату України сезону 2018-2019 року брали участь 52 дитячі футзальні колективи. За підсумками змагань маневицькі футзалісти стали срібними призерами, поступившись у фіналі команді «Іллічівець» в серії післяматчевих пенальті.
«Ще ніколи ні одна Волинська команда не доходила до фіналу Чемпіонату України з футзалу. Окремо хотів би відзначити людей, які допомагали нам долати цей шлях. В першу чергу це наші батьки. Починаючи з першого туру у Львові та закінчуючи фіналом в Чорноморську наша команда мала шалену підтримку навіть більшу ніж команди господарів, і навіть якщо хтось і не міг поїхати разом з командою то підтримка їхня відчувалася за багато кілометрів. Звичайно слова подяки за підтримку та організацію поїздок, нашому палкому вболівальнику, висловлюю Голові Маневицької РДА Андрію Линдюку. Також начальниці Відділу освіти Маневицької РДА Валентині Книш, начальнику сектору в справах молоді та спорту Маневицької РДА Руслану Клімчуку і директору Маневицької ДЮСШ Миколі Демчуку. За постійну моральну, а саме приємне, за фінансову підтримку дякую приватному підприємцю з Маневич Олександру Жданову», – прокоментував тренер команди Андрій Шевчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Підпалював авто й готував замах на офіцера: у Києві затримали агента російських спецслужб
Сьогодні 13:30
Сьогодні 13:30
Викрав із агропідприємства обладнання на понад 1,7 млн грн: на Волині судитимуть уродженця Херсонщини
Сьогодні 13:13
Сьогодні 13:13
Помер під час реабілітації після поранення на фронті: у Луцькому районі поховали воїна Олега Ситарука
Сьогодні 12:56
Сьогодні 12:56
На Донеччині загинув Герой з Луцька Павло Антонюк
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
На Хмельниччині перекинувся автобус із дітьми: є загиблі
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Металевий конструктор: особливості та критерії вибору
Сьогодні 11:18
Сьогодні 11:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.