Волинянка за $20 тис. від росіян хотіла відкрити в області філію фонду для фінансування антиукраїнських заходів
![](/resize/450x257/r/files/news/2022/07-01/342015/4.jpeg)
Волинянка разом із росіянами планувала створити в області філію російського фонду, через який фінансувалися б антиукраїнські заходи.
Як стало відомо з вироку суду, жінка познайомилася з консулом Росії в Автономній Республіці Криму 2010 році на півострові. Консул виявився не лише працівником МЗС РФ, а й одним із засновників «Фонду підтримки і захисту прав співвітчизників, які проживають за кордоном», ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Серед засновників фонду – «Росспівробітництво», яке перебуває під українськими санкціями.
Торік у липні жінка їздила в Москву. Там протягом трьох днів зустрічалася з керівником фонду і надала згоду на створення на території Волинської області представництва цієї організації. Через філію здійснювалися би фінансування роботи підконтрольних осіб, збір інформації в різноманітних сферах, організація антиукраїнських заходів, у тому числі щодо зміни правосуб’єктностей Донецької та Луганської областей.
За свої послуги жінка мала отримати до 20 тисяч доларів США.Читати ще: 32-річній лучанці, яка захоплювалася Путіним, повідомили про підозру
Через волинську філію фонду мало б відбуватися фінансування не лише на антиукраїнські заходи, а й на правовий захист уже виявлених в Україні колаборантів, які працювали на російські спецслужби.
Читати ще: Судитимуть державного зрадника, якого затримали на Волині
Для прикриття представництво назвали «Незалежним медійно-юридичним центром».
Волинянка вже обговорювала кошторис, подала заявку на статут і підшуковувала помічників. Але в жовтні минулого року через зміни в особистому житті відмовилася співпрацювати з росіянами. Проте лави підсудних вона не оминула.
Суд визнав її винною в злочині проти національної безпеки і призначив покарання – три роки позбавлення волі умовно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стало відомо з вироку суду, жінка познайомилася з консулом Росії в Автономній Республіці Криму 2010 році на півострові. Консул виявився не лише працівником МЗС РФ, а й одним із засновників «Фонду підтримки і захисту прав співвітчизників, які проживають за кордоном», ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Серед засновників фонду – «Росспівробітництво», яке перебуває під українськими санкціями.
Торік у липні жінка їздила в Москву. Там протягом трьох днів зустрічалася з керівником фонду і надала згоду на створення на території Волинської області представництва цієї організації. Через філію здійснювалися би фінансування роботи підконтрольних осіб, збір інформації в різноманітних сферах, організація антиукраїнських заходів, у тому числі щодо зміни правосуб’єктностей Донецької та Луганської областей.
За свої послуги жінка мала отримати до 20 тисяч доларів США.Читати ще: 32-річній лучанці, яка захоплювалася Путіним, повідомили про підозру
Через волинську філію фонду мало б відбуватися фінансування не лише на антиукраїнські заходи, а й на правовий захист уже виявлених в Україні колаборантів, які працювали на російські спецслужби.
Читати ще: Судитимуть державного зрадника, якого затримали на Волині
Для прикриття представництво назвали «Незалежним медійно-юридичним центром».
Волинянка вже обговорювала кошторис, подала заявку на статут і підшуковувала помічників. Але в жовтні минулого року через зміни в особистому житті відмовилася співпрацювати з росіянами. Проте лави підсудних вона не оминула.
Суд визнав її винною в злочині проти національної безпеки і призначив покарання – три роки позбавлення волі умовно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Німеччина прийняла на лікування дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 09:20
Сьогодні 09:20
«Тепер квіти мені дарують доньки», – дружина загиблого на війні тренера з Луцька Романа Гаврилюка
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Три місяці нерестової заборони на Волині: шкоди – майже на 800 тисяч, штрафів – на 9 тисяч
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.