Волинянка перетворила стару літню кухню на музей
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/06-08/340505/s9IyAZws8F9fy0HoBt1wBwnhqrXmTWQIoEi58SDS.jpeg)
Мешканка волинського села Скірче, що у Торчинській громаді, Ніна Кривошея облаштувала вдома власний музей. Його жінка зробила у літній кухні.
Стареньку будівлю думали розвалити і на її місці збудувати щось нове. Зробити це жінці не дала пам’ять про рідних, йдеться у сюжеті 12 каналу.
«Тут кожну цеглинку… То мій дідусь будував. То моя бабуся їсти варила. То моя мама ходила… І мені стало шкода», – розповідає господиня.
У цій літній кухні хазяйнували мама і бабуся Ніни. Багато ужиткових речей добре збереглися, тож буквально за день хатина ожила. Посуд, вишиваний одяг, різноманітне приладдя стали частиною імпровізованого музею.
«Тут намалювала курку з півнем – такий орнамент український, тут тин зробила. Масниця, глечики, машинки швейні…» – демонструє жінка.
У цьому місці Ніна відчуває силу свого роду. Сюди приходить і попрацювати, і відпочити, і побути наодинці. Інтер’єр української кухні жінка доповнила світлинами батьків, бабусі й прабабусі. А ще їхньою колекцією книжок. Усе, що тут є, каже Ніна, довго шукати не доводилося.
У банках горіхи, квасоля, огірки, калина. На столі й під стелею сушені м’ята, звіробій й багато інших трав, чай з яких родина обожнює. Особливо жінка пишається рукоділлям, яке передалося їй у спадок.
«Це в нас було в крові. Ми завжди ходили прибрані, вишиті – вся наша нація споконвіку. Недарма сусіди так реагують на хрестик вишитий», – розмірковує Ніна Кривошея.
Домашній музей, крім родини, ніхто не відвідував. Хоча тут зібрана велика родинна історія довжиною у понад століття. Жінка каже, що на цьому зупинятися не буде і планує поповнювати свою кухню цікавими експонатами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Стареньку будівлю думали розвалити і на її місці збудувати щось нове. Зробити це жінці не дала пам’ять про рідних, йдеться у сюжеті 12 каналу.
«Тут кожну цеглинку… То мій дідусь будував. То моя бабуся їсти варила. То моя мама ходила… І мені стало шкода», – розповідає господиня.
У цій літній кухні хазяйнували мама і бабуся Ніни. Багато ужиткових речей добре збереглися, тож буквально за день хатина ожила. Посуд, вишиваний одяг, різноманітне приладдя стали частиною імпровізованого музею.
«Тут намалювала курку з півнем – такий орнамент український, тут тин зробила. Масниця, глечики, машинки швейні…» – демонструє жінка.
У цьому місці Ніна відчуває силу свого роду. Сюди приходить і попрацювати, і відпочити, і побути наодинці. Інтер’єр української кухні жінка доповнила світлинами батьків, бабусі й прабабусі. А ще їхньою колекцією книжок. Усе, що тут є, каже Ніна, довго шукати не доводилося.
У банках горіхи, квасоля, огірки, калина. На столі й під стелею сушені м’ята, звіробій й багато інших трав, чай з яких родина обожнює. Особливо жінка пишається рукоділлям, яке передалося їй у спадок.
«Це в нас було в крові. Ми завжди ходили прибрані, вишиті – вся наша нація споконвіку. Недарма сусіди так реагують на хрестик вишитий», – розмірковує Ніна Кривошея.
Домашній музей, крім родини, ніхто не відвідував. Хоча тут зібрана велика родинна історія довжиною у понад століття. Жінка каже, що на цьому зупинятися не буде і планує поповнювати свою кухню цікавими експонатами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Уродженець Камінь-Каширщини закликав підтримувати російську армію. Його покарали умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.