Волинянам розповіли, як обирати новорічні гірлянди
![](/files/news/2020/12-23/306533/4.jpg)
Вибираючи електричні гірлянди для прикрашання домівки до свят, потрібно звертати увагу тільки на сертифіковані товари, які будуть якісними та безпечними.
Керівник сектору взаємодії зі ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров розповів Суспільному Волині, що, як свідчить статистика, у святковий період зростає небезпека виникнення пожеж, зокрема в побуті, через використання ілюмінацій, піротехнічних виробів та недотримання правил елементарної безпеки при користуванні електричними приладами, через послаблення уваги за дітьми, які можуть спричинити пожежу пустощами з сірниками, вогнем чи електричними приладами, або ж через те, що діти були залишені вдома самі.
«Оскільки свята супроводжуються використанням великої кількості ілюмінацій, електричних приладів, це – перше джерело, яке може спричинити пожежу, тобто несправні ілюмінації, несправні електричні прилади для обігріву помешкань у цей період є першочерговою причиною для можливого виникнення пожежі, як і відкритий вогонь чи піротехнічні вироби», – сказав він.
Володимир Нестеров наголосив, що ялинку не можна розміщувати вдома поблизу відкритого вогню, електричних камінів або камінів на твердому паливі, на шляху до виходу з приміщення (т. зв. шлях евакуації).
«Ялинку варто встановити на міцну основу для того, щоб унеможливити її перекидання. Оздоблювати ялинку ні в якому разі не можна легкозаймистими та горючими матеріалами, такими, як вата, паперові іграшки. Також біля ялинки не можна використовувати бенгальські вогні або будь-який інший відкритий вогонь», – зазначив він.
Своєю чергою, заступник керівника ГУ Держпродспоживслужби в області Геннадій Кожевніков наголосив, що купувати новорічні атрибути, у тому числі гірлянди, потрібно не на стихійних ринках, а в спеціалізованих магазинах. За його словами, такі товари насамперед повинні бути безпечними та якісними, а не дешевими.
«Потрібно купувати такі речі в спеціалізованих магазинах. Передусім, має бути присутня обов’язкова інформація для споживачів про ці товари – це назва продукції, тип гірлянди, наприклад ялинкова чи для домашнього інтер’єру, види лампочок, інформація про напругу і потужність, реквізити виробника, імпортера, дата виробництва тощо», – зауважив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Керівник сектору взаємодії зі ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров розповів Суспільному Волині, що, як свідчить статистика, у святковий період зростає небезпека виникнення пожеж, зокрема в побуті, через використання ілюмінацій, піротехнічних виробів та недотримання правил елементарної безпеки при користуванні електричними приладами, через послаблення уваги за дітьми, які можуть спричинити пожежу пустощами з сірниками, вогнем чи електричними приладами, або ж через те, що діти були залишені вдома самі.
«Оскільки свята супроводжуються використанням великої кількості ілюмінацій, електричних приладів, це – перше джерело, яке може спричинити пожежу, тобто несправні ілюмінації, несправні електричні прилади для обігріву помешкань у цей період є першочерговою причиною для можливого виникнення пожежі, як і відкритий вогонь чи піротехнічні вироби», – сказав він.
Володимир Нестеров наголосив, що ялинку не можна розміщувати вдома поблизу відкритого вогню, електричних камінів або камінів на твердому паливі, на шляху до виходу з приміщення (т. зв. шлях евакуації).
«Ялинку варто встановити на міцну основу для того, щоб унеможливити її перекидання. Оздоблювати ялинку ні в якому разі не можна легкозаймистими та горючими матеріалами, такими, як вата, паперові іграшки. Також біля ялинки не можна використовувати бенгальські вогні або будь-який інший відкритий вогонь», – зазначив він.
Своєю чергою, заступник керівника ГУ Держпродспоживслужби в області Геннадій Кожевніков наголосив, що купувати новорічні атрибути, у тому числі гірлянди, потрібно не на стихійних ринках, а в спеціалізованих магазинах. За його словами, такі товари насамперед повинні бути безпечними та якісними, а не дешевими.
«Потрібно купувати такі речі в спеціалізованих магазинах. Передусім, має бути присутня обов’язкова інформація для споживачів про ці товари – це назва продукції, тип гірлянди, наприклад ялинкова чи для домашнього інтер’єру, види лампочок, інформація про напругу і потужність, реквізити виробника, імпортера, дата виробництва тощо», – зауважив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.