USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.58 41.80
  • PLN 10.40 10.67

«Волиньгаз» має нового керівника. Ним став колишній очільник Луцької РДА

20 Жовтня 2023 13:05
У ПрАТ «Волиньгаз» представили нового керівника. Ним став ексголова Луцької РВА Володимир Кец.

Як пише ВСН, представлення колективу нового директора відбулося у п'ятницю, 20 жовтня.

Нагадаємо, цьогоріч у серпні голові правління «Волиньгазу» повідомили про підозру через розкрадання блакитного палива.

Читати ще: «Волиньгаз» та ще 15 облгазів викрили на розкраданні блакитного палива на мільярди гривень

Сам Володимир Кец, якого свого часу судили за тендерні махінації, з червня 2020 до вересня 2022 року очолював Луцьку РДА (РВА). Шляхом президентського розпорядження його звільнили. Проте Володимир Кец стверджував, що не писав заяву на звільнення, яка стала підставою кадрового рішення, й звинувачував у цьому «недоброзичливців» з обласної адміністрації.

Читати ще: Справа на майже мільярд: із «Волиньгаз збуту» Фірташа хочуть стягнути борг через суд

До слова, до роботи в РДА Володимир Кец обіймав посаду заступника керівника регіонального відділення Фонду державного майна України у Волинській області. Неодноразово невдало балотувався у депутати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
777 Показати IP 20 Жовтня 2023 13:34
А старый где? Испортился? Или уже с бабками в городе Париже?
Суддя Дреддд до 777 Показати IP 20 Жовтня 2023 14:02
ну, як сказати, мабуть у Відні і Фірташа!
Лучанин до 777 Показати IP 20 Жовтня 2023 16:33
В СІЗО в Києві
Петро Показати IP 20 Жовтня 2023 13:42
мда..., суперлюдина, яка може працювати будь-де..., навіть керівником космічного агентства!
Василь до Петро Показати IP 20 Жовтня 2023 16:37
Так,як Ви, шановний Петро!
Петро до Василь Показати IP 20 Жовтня 2023 20:25
я вже відпочиваю, шановний Василю, чого і Вам зичу!
Василь до Петро Показати IP 23 Жовтня 2023 10:43
Бо вже старий Петро Н.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2023 14:00
Нє іспортілса і нє в паріже. Ваюєт.
Петро до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2023 16:35
В СІЗО. Вже не" воює"!
Маяки до Петро Показати IP 20 Жовтня 2023 21:34
Навоював на років 15
Тур Показати IP 20 Жовтня 2023 14:24
В добру путь
Хз Показати IP 20 Жовтня 2023 20:44
Правильно! Красти повинні професіонали
Ого Показати IP 20 Жовтня 2023 23:36
Шило на мило ще ілонку підтягніть бо сахар без неї не потяне
Газовики до Ого Показати IP 23 Жовтня 2023 08:26
Як можна залишити Сахарчука з команди Короті??? То хай вже буде Карпомиз. Що міняють??? Ілонку- не дай Боже!
Суддя Дреддд Показати IP 21 Жовтня 2023 01:05
АТ "Волиньгаз", яке працювало під брендом "Твій Газзбут" та входило до групи "облгазів Фірташа", перейшло під контроль держави та увійшло в Групу "Нафтогаз". Про це повідомляється на сайті "Нафтогазу". Це 17-те обласне газорозподільне підприємство, що раніше належало Дмитру Фірташу, яке перейшло під контроль держави з початку року. "Зміни були зумовлені необхідністю вирішення стратегічних енергетичних завдань, що стосуються надійного захисту критичних об’єктів, а також швидкого відновлення інфраструктури в разі ворожих атак", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що тарифи на послуги розподілу та особові рахунки для мешканців області "поки що залишаються незмінними". "Про зміну реквізитів ми будемо інформувати додатково", - зазначили в "Нафтогазі. Волиньгаз забезпечує розподіл газу до бюджетних організацій та понад 250 тисяч осель області. Нагадуємо: У серпні 2023 року Служба безпеки України разом з Бюро економічної безпеки (БЕБ) повідомляли про викриття керівників трьох облгазів, підконтрольних компанії підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа, у корупційній діяльності. Зокрема, йшлося про "Волиньгаз". Зазначалося, що голові правління "Волиньгазу" оголошено підозру за статтею привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
Ого Показати IP 21 Жовтня 2023 09:48
крав один? чи один за всіх? а де члени правління? чи вони не знали не бачили? квартири машини купляли з зарплати? Петро ти не чого не знав? не бачив? чи тільки роботяг щімити можеж твій час настав розкрий злочинну зграю!!! проведи службове розслідування
Олег до Ого Показати IP 23 Жовтня 2023 14:12
До чого тут Петро? Питання до економічної безпеки, яку очолював Масліюка!
Петро до Ого Показати IP 23 Жовтня 2023 14:43
А Маслій що робив?
Я до Петро Показати IP 24 Жовтня 2023 08:36
Теж кра, брехав і всіх залякував
Василь Показати IP 22 Жовтня 2023 01:51
В мене з особового р.х вкрали...понад 12000грн..ще при пороху....... подавав на суд....крайнього нема . Банда ...і за них ще воювати?
Знаю Показати IP 23 Жовтня 2023 11:53
Шановний Володимир Кец придивіться уважніше до деяких керівників,які зовсім випадково потрапили у Волиньгаз, а саме по персоналу мент Сир.А. і його к..ка- Гриц. Нат.
До знаю до Знаю Показати IP 23 Жовтня 2023 13:07
А, як же завідувачі чужим господарством- Шкарадюки, які оформлені у Волиньгазі, а працюють на колишнього голову на його хаті.
Петро до До знаю Показати IP 24 Жовтня 2023 08:50
І тут Кор.знайшов вихід оформивши Шкарадюків на роботу, щоб не платити їм із власної кишені, які безвилазно працюють на його хатах.....
Петро до Петро Показати IP 20 Листопада 2023 13:43
Ще й освіти Шкарадюки не мають, але якось працюють?????
Сир.А. до Знаю Показати IP 23 Жовтня 2023 19:08
Шавки гавкають, караван йде. Ми вас вилікуємо, випадковий всезнайка :)
Знаю до Сир.А. Показати IP 24 Жовтня 2023 08:59
Себе вилікуй, Маслійовська шістка. Маслія немає, а ти і далі протираєш штани.????? Ти ж цілими днями сидиш у фейсбуці, бо більше нічого не вмієш робити.
убоз до Сир.А. Показати IP 24 Жовтня 2023 11:07
Цікаво, в цьому каравані ти хто? Верблюд чи віслюк?
Сир.А. до убоз до убоз Показати IP 24 Жовтня 2023 14:10
Звичайно віслюк!
Газовик до Сир.А. Показати IP 27 Жовтня 2023 08:47
Ти краще скажи новому керівнику скільки ти і твоя гриц. берете за працевлаштування.
Вахтанг Показати IP 23 Жовтня 2023 13:03
І як тепер два технічних директора, два комерційних, два з безпеки, будівництва ... будуть розподіляти обовязки, кабінети, автомобілі..., заробітну плату, відповідальність?!
секретарка до Вахтанг Показати IP 23 Жовтня 2023 21:54
А секретарка також одна на всіх!!!!???? Це справжнє знущання!!!!!
К до секретарка Показати IP 23 Жовтня 2023 22:41
Каріна, тобі не доплатили чи твоїй подружці?
Клавдія Петровна Показати IP 23 Жовтня 2023 15:11
а я чула мені казала нікіфоровна що ходила в гор газ і там сказали шо будут вертати гроши за транспортіровку скажіте коли можна йти писати заяву і накого на нового голову, куща чи на коротю
Я на Показати IP 23 Жовтня 2023 17:49
нова команда тепер знову за встановлення правільних лічильників плати за зміну в проекті плати за користування вуличною трубою плати за зміни в тарифі плати за відміну Ротердам++ ПЛАТИ
Василь Показати IP 13 Грудня 2023 14:54
Дуже цікаво чи новий керівник зрозуміє ХТО є ХТО?