«Волинь» знову підсилилася форвардом «Карпат»
До складу «Волині» повернувся нападник Ігор Карпенко, який старт нинішнього сезону розпочинав у львівських «Карпатах».
Форвард вийшов на заміну в переможному матчі з «Чорноморцем».
Так, весь минулий сезон Ігор Карпенко, права на якого належать львівським «Карпатам», провів на правах оренди у «Волині». Втім, початок нинішнього сезону нападник знаходився саме в львівській команді, яка виступає у Прем’єр-лізі.
Одразу ж після повернення до складу «хрестоносців» Карпенко отримав ігрові хвилини, вийшовши на поле на 64 хвилині матчу, замінивши Тараса Михалика.Головний тренер «Волині» Андрій Тлумак так прокоментував повернення гравця: «Ви не уявляєте, яку колосальну роботу ми зробили, щоб його повернути».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Форвард вийшов на заміну в переможному матчі з «Чорноморцем».
Так, весь минулий сезон Ігор Карпенко, права на якого належать львівським «Карпатам», провів на правах оренди у «Волині». Втім, початок нинішнього сезону нападник знаходився саме в львівській команді, яка виступає у Прем’єр-лізі.
Одразу ж після повернення до складу «хрестоносців» Карпенко отримав ігрові хвилини, вийшовши на поле на 64 хвилині матчу, замінивши Тараса Михалика.Головний тренер «Волині» Андрій Тлумак так прокоментував повернення гравця: «Ви не уявляєте, яку колосальну роботу ми зробили, щоб його повернути».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723361348)
999
Показати IP
25 Серпня 2019 16:40
Правильное решение. Карпенко Ігор підсилить гру гравців ФК "Волинь".
Українські захисники відмінусували ще один ворожий гелікоптер та 1220 окупантів, – Генштаб
Сьогодні 10:03
Сьогодні 10:03
На Київщині внаслідок ворожої ракетної атаки загинули чоловік і його чотирирічний син
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.