• EUR 41.45 41.70
  • PLN 10.60 10.80

«Волинь» поступилася «Металісту» – 0:3

28 Серпня 2021 20:38
У шостому турі Першої ліги луцька «Волинь» поступилася харківському «Металісту» з рахунком 0:3.

Матч відбувся 28 серпня на луцькому «Авангарді».

У першому таймі команди не забивали, хоча передумови для цього були. «Металіст» загрожував воротам Неділька вже на початку гри, однак досвідчений голкіпер ліквідував небезпеку. Загалом харків‘яни більше володіли м‘ячем половину тайму. Лише згодом лучани трішки вирівняли гру.

У «Волині» небезпечно пробивав Рябов, також головою завдавав удару Войтіховський, але в обох моментах м‘яч навіть не летів у ствір воріт. Рибка, своєю чергою, змушений був вступати в гру після кутового від «хрестоносців», які ледь не виконали сухий лист.

Команди обмінялися дуже небезпечними моментами на початку тайму: Неділько знову змушений був рятувати лучан після удару впритул, натомість Кобзар не зміг реалізувати вихід віч-на-віч, пробивши поруч зі стійкою.

А на 68 хвилині «Волинь» пропустила: класний удар фактично в дев‘ятку вдався колишньому гравцю лучан Романюку – 0:1.

Після пропущеного голу «хрестоносці» побігли відігруватися, але самі пропустили вдруге на 84 хвилині – забив Євген Банада. Вже у додатковий час лучани пропустили втретє – забив Пейшоту. Підсумковий рахунок – 0:3.

Вже завтра очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.