«Волинь» поступилася львівському «Руху» - 0:1
![](/resize/450x284/r/files/news/2017/10-11/228978/20120731002904.jpg)
У галицько-волинському дербі мінімальну перемогу здобула команда з Львівщини.
На матч у Винниках відправився чималий десант луцьких вболівальників. Ультрас «Волині» забезпечили рідній команді гідну шумову підтримку, тож інколи здавалося, що поєдинок відбувається у Луцьку, повідомляє клубна прес-служба лучан.
Відчуваючи вболівальників за спинами, гості відразу кинулися вперед і могли забивати вже на першій хвилині. Хороший прохід по флангу вдався Шаповалу. Капітан «Волині» обіграв декількох суперників і цілив у ближній кут: м’яч влучив у сітку із зовнішньої сторони.
Гра відбувалася на хороших швидкостях, жодна з команд не відсиджувалася в глухій обороні. Наступну нагоду «Волинь» мала на 26-й хвилині. «Хрестоносці» вибігали у перспективну контратаку «3 в 3», однак Марчук не зумів правильно розпорядитися м’ячем і пробив не влучно. Шанс на успіх мав і Кінаш. Плеймейкеру лучан вдався непоганий постріл, але «круглий» пролетів над поперечкою.
Другий тайм активно розпочали господарі. Непогані моменти мали Баранець, Вербний і Буй. «Волинь» відповіла хорошим ударом злету від Романюка. З пострілом не без проблем впорався Ілющенков. «Рух» відповів результативно. На 84-й хвилині верхову передачу вдало замкнув Вербний, який і приніс перемогу своїй команді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На матч у Винниках відправився чималий десант луцьких вболівальників. Ультрас «Волині» забезпечили рідній команді гідну шумову підтримку, тож інколи здавалося, що поєдинок відбувається у Луцьку, повідомляє клубна прес-служба лучан.
Відчуваючи вболівальників за спинами, гості відразу кинулися вперед і могли забивати вже на першій хвилині. Хороший прохід по флангу вдався Шаповалу. Капітан «Волині» обіграв декількох суперників і цілив у ближній кут: м’яч влучив у сітку із зовнішньої сторони.
Гра відбувалася на хороших швидкостях, жодна з команд не відсиджувалася в глухій обороні. Наступну нагоду «Волинь» мала на 26-й хвилині. «Хрестоносці» вибігали у перспективну контратаку «3 в 3», однак Марчук не зумів правильно розпорядитися м’ячем і пробив не влучно. Шанс на успіх мав і Кінаш. Плеймейкеру лучан вдався непоганий постріл, але «круглий» пролетів над поперечкою.
Другий тайм активно розпочали господарі. Непогані моменти мали Баранець, Вербний і Буй. «Волинь» відповіла хорошим ударом злету від Романюка. З пострілом не без проблем впорався Ілющенков. «Рух» відповів результативно. На 84-й хвилині верхову передачу вдало замкнув Вербний, який і приніс перемогу своїй команді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.