«Волинь» після двох тижнів паузи повертається до гри: завтра у Луцьку відбудеться гра з «Нивою»
![](/resize/450x284/r/files/news/2020/09-30/301271/a11.jpg)
Після двох тижнів паузи «Волинь» нарешті повернеться до гри. Вимушено пропустивши два матчі у чемпіонаті України, один із них команда зіграє уже цього тижня – у матчі третього туру «Хрестоносці» приймуть у Луцьку тернопільську «Ниву».
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Суперники у нашої команди – більш ніж серйозні. Це уже відчула на собі Перша ліга, до якої команда Василя Малика повернулася після чотирьох сезонів відсутності – усі три матчі з міцними суперниками «Нива» не програла, зігравши нічиї з «Металістом 1925», «Альянсом» та «Авангардом» з однаковим рахунком 1:1. Торік досить скромний, здавалося б, тернопільський клуб приємно здивував у Другій лізі, вийшовши на першу сходинку своєї групи, яка у підсумку після дострокового завершення сезону дала їм путівку на підвищення у класі. Дуже молода, однак дуже організована команда точково підсилилася під час міжсезоння і тепер планує закріпитися у Першій лізі. А після удачного вояжу до Харкова на початку чемпіонату «жовто-зелені» планують не гірше виступити й у історично негостинному для них Луцьку.
Підопічні Василя Сачка не лише не зовсім вдало розпочали сезон та зіштовхнулися у перших матчах сезону із суддівською непослідовністю, а й відчули на собі всю небезпеку Covid-19, через який у клубі вибула значна частина гравців основної, а тепер – і другої команди, що виступає в Другій лізі. Утім, відступати «Волині» тепер дійсно нікуди, а клуб хоч і припинив відносини з двома осінніми новачками – Антоном Євдокимовим та Владиславом Шаповалом, – ще перед другим туром підсилився Владиславом Приймаком та Романом Никитюком, а перед звітним поєдинком склад нашої команди поповнили досвідчені Ігор Сікорський та Богдан Оринчак. І якщо вдасться нарешті убезпечити себе від всюдисущого вірусу та стабільно нормально працювати, можна не сумніватися – в Луцьку буде дуже цікава команда!
Матч «Волині» проти «Ниви» відбудеться з глядачами на трибунах, тож запрошуємо усіх вболівальників та небайдужих до «Хрестоносців» підтримати рідну команду! Квитки у касах стадіону можна буде придбати уже з самого ранку в день матчу. Вартість – 30, 50, 80 гривень. Нагадуємо вам, що на стадіоні потрібно буде дотримуватися відповідних вимог, зберігати соціальну дистанцію, а на стадіоні перебувати у масках чи респіраторах. Давайте разом не дамо вірусам ніяких шансів знову позбавити нас улюбленої гри!
Обслуговуватиме гру арбітр Прем’єр-ліги Олександр Титов з Донецька. У Першій лізі він працював на матчах «Волині»: позаминулого сезону домашній матч з «Оболонню» (2:4), а також номінально гостьовий із «Сумами» (7:0), торік за його суддівства «Хрестоносці» зіграли унічию з «Інгульцем» (0:0) та «Миколаєвом» (1:1).
Асистенти арбітра – Олексій Гірс та Максим Катющев (обидва – Одеса). Резервний арбітр – Вадим Подригуля (Луцьк). Спостерігач арбітражу – Роман Гамаль (Чернівці).
«Волинь» та «Нива» були постійними суперниками у 80-х та 90-х роках – спочатку у Другій лізі союзного чемпіонату, а потім у Вищій лізі чемпіонату України. А от у новому тисячолітті опоненти лише чотири рази зіграли у рамках першолігових змагань – і усі ці ігри завершувалися перемогами «Хрестоносців», які за підсумками тих змагань підвищувалися у класі та виходили до елітного дивізіону.
Найбільше голів у ворота тернополян за історію протистоянь забив Володимир Дикий – він засмучував голкіперів «Ниви» п’ять разів. А у сезоні 2001-2002 одразу дублем у ворота наших суперників відзначився нинішній головний тренер «Волині» Василь Сачко (той матч у Луцьку завершився перемогою лучан – 4:2).
Цікавою особливістю поєдинку буде також наявність у складі гостей екс-волинян – Анатолій Ульянов захищав наші кольори протягом останніх двох сезонів, а Рудольф Сухомлинов грав за «Волинь» два роки тому. Разом з тим, голкіпер «Ниви» Даніїл Єрмолов у позаминулому сезоні виступав за «Волинь» U-19, а інший воротар – Максим Механів – на дитячому рівні виступав у нас в області за «ВІК-Волинь».
Статистика «Волині» у матчах проти «Ниви»: 33 матчі, 16 перемог, 6 нічиїх, 11 поразок, різниця 40:35.
Вдома: 16 матчів, 13 перемог, 3 поразки, різниця 27:12.
У гостях: 17 матчів, 3 перемоги, 6 нічиїх, 8 поразок, різниця 13:23.
У чемпіонатах та Кубку України: 15 матчів, 10 перемог, 1 нічия, 4 поразки, різниця 25:20.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Суперники у нашої команди – більш ніж серйозні. Це уже відчула на собі Перша ліга, до якої команда Василя Малика повернулася після чотирьох сезонів відсутності – усі три матчі з міцними суперниками «Нива» не програла, зігравши нічиї з «Металістом 1925», «Альянсом» та «Авангардом» з однаковим рахунком 1:1. Торік досить скромний, здавалося б, тернопільський клуб приємно здивував у Другій лізі, вийшовши на першу сходинку своєї групи, яка у підсумку після дострокового завершення сезону дала їм путівку на підвищення у класі. Дуже молода, однак дуже організована команда точково підсилилася під час міжсезоння і тепер планує закріпитися у Першій лізі. А після удачного вояжу до Харкова на початку чемпіонату «жовто-зелені» планують не гірше виступити й у історично негостинному для них Луцьку.
Підопічні Василя Сачка не лише не зовсім вдало розпочали сезон та зіштовхнулися у перших матчах сезону із суддівською непослідовністю, а й відчули на собі всю небезпеку Covid-19, через який у клубі вибула значна частина гравців основної, а тепер – і другої команди, що виступає в Другій лізі. Утім, відступати «Волині» тепер дійсно нікуди, а клуб хоч і припинив відносини з двома осінніми новачками – Антоном Євдокимовим та Владиславом Шаповалом, – ще перед другим туром підсилився Владиславом Приймаком та Романом Никитюком, а перед звітним поєдинком склад нашої команди поповнили досвідчені Ігор Сікорський та Богдан Оринчак. І якщо вдасться нарешті убезпечити себе від всюдисущого вірусу та стабільно нормально працювати, можна не сумніватися – в Луцьку буде дуже цікава команда!
Матч «Волині» проти «Ниви» відбудеться з глядачами на трибунах, тож запрошуємо усіх вболівальників та небайдужих до «Хрестоносців» підтримати рідну команду! Квитки у касах стадіону можна буде придбати уже з самого ранку в день матчу. Вартість – 30, 50, 80 гривень. Нагадуємо вам, що на стадіоні потрібно буде дотримуватися відповідних вимог, зберігати соціальну дистанцію, а на стадіоні перебувати у масках чи респіраторах. Давайте разом не дамо вірусам ніяких шансів знову позбавити нас улюбленої гри!
Обслуговуватиме гру арбітр Прем’єр-ліги Олександр Титов з Донецька. У Першій лізі він працював на матчах «Волині»: позаминулого сезону домашній матч з «Оболонню» (2:4), а також номінально гостьовий із «Сумами» (7:0), торік за його суддівства «Хрестоносці» зіграли унічию з «Інгульцем» (0:0) та «Миколаєвом» (1:1).
Асистенти арбітра – Олексій Гірс та Максим Катющев (обидва – Одеса). Резервний арбітр – Вадим Подригуля (Луцьк). Спостерігач арбітражу – Роман Гамаль (Чернівці).
«Волинь» та «Нива» були постійними суперниками у 80-х та 90-х роках – спочатку у Другій лізі союзного чемпіонату, а потім у Вищій лізі чемпіонату України. А от у новому тисячолітті опоненти лише чотири рази зіграли у рамках першолігових змагань – і усі ці ігри завершувалися перемогами «Хрестоносців», які за підсумками тих змагань підвищувалися у класі та виходили до елітного дивізіону.
Найбільше голів у ворота тернополян за історію протистоянь забив Володимир Дикий – він засмучував голкіперів «Ниви» п’ять разів. А у сезоні 2001-2002 одразу дублем у ворота наших суперників відзначився нинішній головний тренер «Волині» Василь Сачко (той матч у Луцьку завершився перемогою лучан – 4:2).
Цікавою особливістю поєдинку буде також наявність у складі гостей екс-волинян – Анатолій Ульянов захищав наші кольори протягом останніх двох сезонів, а Рудольф Сухомлинов грав за «Волинь» два роки тому. Разом з тим, голкіпер «Ниви» Даніїл Єрмолов у позаминулому сезоні виступав за «Волинь» U-19, а інший воротар – Максим Механів – на дитячому рівні виступав у нас в області за «ВІК-Волинь».
Статистика «Волині» у матчах проти «Ниви»: 33 матчі, 16 перемог, 6 нічиїх, 11 поразок, різниця 40:35.
Вдома: 16 матчів, 13 перемог, 3 поразки, різниця 27:12.
У гостях: 17 матчів, 3 перемоги, 6 нічиїх, 8 поразок, різниця 13:23.
У чемпіонатах та Кубку України: 15 матчів, 10 перемог, 1 нічия, 4 поразки, різниця 25:20.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722910773)
Лучанин
Показати IP
30 Вересня 2020 21:43
" Волинь " ... повертається до гри " . А ось чи гра повертається до " Волині " ?
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Тривалий час лікувався: помер захисник з Волині Валерій Шевчук
5 Серпня 2024 22:00
5 Серпня 2024 22:00
«Поселіть нам людей тут, щоб було до кого привітатися»: у селі на Волині живе дві сім'ї
5 Серпня 2024 21:42
5 Серпня 2024 21:42
«На гостини до Лесі»: на Ковельщині відбувся благодійний етнофестиваль
5 Серпня 2024 21:21
5 Серпня 2024 21:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.