• EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

«Волинь» перемогла «Поділля» у першому домашньому матчі сезону

2 Серпня 2021 20:32
Завдяки єдиному голу Богдана Кобзаря у другому таймі луцька «Волинь» мінімально перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 1:0.

На старті матчу гості більше володіли м‘ячем, як і загалом протягом першої половини зустрічі. Однак ні у «Волині», ні у «Поділля» не було моментів для взяття воріт.

У «Волині» найреальніший шанс у першому таймі мав Ляшенко, проте після пасу партнера не зміг дотягнутися до м‘яча.

Відзначимо, що наприкінці першої половини у «Волині» відбулася заміна: замість Янчука вийшов Теслюк.

Читати ще: Фаєри, дим та «бомби»: ультрас «Волині» пройшли маршем у центрі Луцька. Фоторепортаж

На 58 хвилині «Волинь» вийшла вперед: Кобзар переправив м‘яч у ворота «Поділля» після навісу – 1:0.

До кінця гри рахунок залишився незмінним – 1:0.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.