Волинь отримала вантажівку медикаментів як гуманітарну допомогу з Польщі
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/03-30/335779/photo_2022-03-30_14-26-53.jpg)
Вантажівку медикаментів отримала Волинська область як гуманітарну допомогу від Сейму Республіки Польща. Зокрема, у вантажі різноманітні ліки та медичні засоби.
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Під час зустрічі із представниками Сейму Польщі, котрі супроводжували вантаж, він подякував за надані ліки та ту допомогу, яку влада сусідньої держави, надає українцям на своїй території.
У цьому вантажі – розсортована спеціалізована гуманітарна допомога, яка прийшла до нас із документами та переліком медикаментів. Для прикладу, це інсуліни, антибіотики, знеболюючі тощо. Усе сертифіковане, було закуплено в Польщі та доставлено на Волинь.
Загалом вантаж дуже необхідний, адже його швидко можна сформувати та відправити за запитами, які до нас від громадських організацій, волонтерів чи військових адміністрацій інших областей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Під час зустрічі із представниками Сейму Польщі, котрі супроводжували вантаж, він подякував за надані ліки та ту допомогу, яку влада сусідньої держави, надає українцям на своїй території.
У цьому вантажі – розсортована спеціалізована гуманітарна допомога, яка прийшла до нас із документами та переліком медикаментів. Для прикладу, це інсуліни, антибіотики, знеболюючі тощо. Усе сертифіковане, було закуплено в Польщі та доставлено на Волинь.
Загалом вантаж дуже необхідний, адже його швидко можна сформувати та відправити за запитами, які до нас від громадських організацій, волонтерів чи військових адміністрацій інших областей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.