• EUR 41.50 41.70
  • PLN 10.60 10.80

«Волинь» на останніх хвилинах вирвала нічию в «Ужгорода»

13 Серпня 2021 20:25
Луцька «Волинь» наприкінці гри зуміла вирвати нічийний результат у матчі з «Ужгородом» – 1:1.

У першому таймі команди голів не забивали, проте два моменти мав Богдан Кобзар. Спочатку нападник пробив над поперечиною з-за меж карного майданчика. А згодом вирвався віч-на-віч з голкіпером, але той випередив нападника.

А на початку другого тайму «Волинь» пропустила – Пуканич на 51 хвилині класно пробив зі штрафного у кут воріт Неділька – 0:1.

На 78 хвилині «хрестоносці» заробили пенальті. До м‘яча підійшов Войтіховський, однак потужним ударом влучив у стійку.

Лучани домінували наприкінці гри, намагаючись тиснути на захист «Ужгорода», і це дало свій результат. Вже у додатковий час Чернов фактично заніс м‘яч у ворота ужгородців. Відтак матч завершився нічиєю – 1:1.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.