Волинь готова до пробної та основної сесій, – завідувачка відділу ЗНО області
Якщо карантин через епідемію коронавірусу завершиться в травні, то ЗНО в Україні проведуть після 20 червня, а якщо обмеження продовжать ще раз, то тестування перенесуть на серпень, а вступну кампанію – на жовтень. Якщо ж карантин затягнеться, то за парти учні сядуть у червні й навчальний рік закінчиться до липня, а невивчений матеріал учні наздоженуть восени.
Про це йшлося в програмі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь».
Як зазначила завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень ВІППО Алла Корнейко, тестування не скасують, адже ЗНО – водночас і єдина форма державної підсумкової атестації, і єдина можливість вступу до вищих навчальних закладів.
Окрім того, вона відзначила, що пробне тестування теж обов’язково відбудеться: «Пробне тестування відбудеться напередодні основної сесії ЗНО у звичному для всіх форматі особистої участі».
Читайте ще: Навчальний рік завершать дистанційно, – т.в.о. міністра освіти і науки
Алла Корнейко запевнила, що до проведення як пробної, так і основної сесії ЗНО на Волині готові, адже підготовка стартує не за місяць-два до старту тестування, а з початком нового навчального року, тобто з вересня. Також уже розроблені та частково роздруковані тестові завдання, котрі, попри очікування одинадцятикласників, не буде спрощено.
Водночас завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень ВІППО наголосила, що підготовка до складання тестів – це не справа останніх місяців: «Перенесення термінів ЗНО треба сприйняти як додатковий період (мінімум місяць) підготовки до тестування».
Детальніше – в сюжеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося в програмі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь».
Як зазначила завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень ВІППО Алла Корнейко, тестування не скасують, адже ЗНО – водночас і єдина форма державної підсумкової атестації, і єдина можливість вступу до вищих навчальних закладів.
Окрім того, вона відзначила, що пробне тестування теж обов’язково відбудеться: «Пробне тестування відбудеться напередодні основної сесії ЗНО у звичному для всіх форматі особистої участі».
Читайте ще: Навчальний рік завершать дистанційно, – т.в.о. міністра освіти і науки
Алла Корнейко запевнила, що до проведення як пробної, так і основної сесії ЗНО на Волині готові, адже підготовка стартує не за місяць-два до старту тестування, а з початком нового навчального року, тобто з вересня. Також уже розроблені та частково роздруковані тестові завдання, котрі, попри очікування одинадцятикласників, не буде спрощено.
Водночас завідувачка відділу ЗНО і моніторингових досліджень ВІППО наголосила, що підготовка до складання тестів – це не справа останніх місяців: «Перенесення термінів ЗНО треба сприйняти як додатковий період (мінімум місяць) підготовки до тестування».
Детальніше – в сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Dido
Показати IP
27 Квітня 2020 16:46
Ідійотизм. Невже не можна просто змістити і ЗНО і вступну компанію? Міністерство освіти і науки вчерговий раз очолили профани і популісти!
Лучанин
Показати IP
28 Квітня 2020 07:19
Не слухайте цю жіночку, вона повністю некомпетентна! Вона приходила в СНУ на консультацію до зно, говорила одне, а було інше!
Куди дешево полетіти на море з України?
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.