Волонтери з Волині відправили військовим на фронт 200 кілограмів олів'є
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/12-20/374104/photo_2023-12-19_20-14-33.jpg)
У Луцьку волонтери руху «Вишківські павучки» приготували військовим страви до Різдва. Їжу повезуть бійцям 100-ї окремої бригади тероборони Волині.
Як повідомила Суспільному волонтерка Наталія Грушка, страви для бійців ЗСУ готували впродовж тижня. З її слів, на 200 кілограмів салату «Олів’є», який нарізали напередодні, пішло понад 50 кілограмів картоплі, 30 кілограмів моркви і ковбаси, 50 літрів майонезу та понад 450 яєць.
«Цього року ми розширили свій спектр. До хлопців їдуть кутя, олів’є, вареники з різними начинками, картопляники, голубці. Усі ці страви, крім олів’є, ми підморозимо», – каже Наталія Грушка.
Лучанка Анна Громик відпросилася з роботи, аби долучитися до волонтерства. Розповідає: салат готує для чоловіка і брата, які зараз перебувають на Куп’янському та Донецькому напрямках.«Кажуть дівчата, що не встигають. Я нарізаю картопельку, огірочки, цибульку», – розповідає вона.Читати ще: У луцькому дитсадку зібрали для воїнів пакунки і купують дрон
Волонтерка Юлія Шкарлатюк каже: аби дорогою на фронт салат не зіпсувався, його пакують по-особливому.«На низ зазвичай кладуть щось вологе, тобто це горошок або кукурудза. А далі вже картопля, ковбаска, яйця і щось таке, що менш вологе. Додатково ще будемо додавати цибулю, огірочки і майонез, щоб воно краще зберігалося в дорозі», – розповідає Юлія.
За словами волонтерки Наталії Грушки, різдвяні страви доставлять щонайменше у двадцять точок на різних напрямках фронту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомила Суспільному волонтерка Наталія Грушка, страви для бійців ЗСУ готували впродовж тижня. З її слів, на 200 кілограмів салату «Олів’є», який нарізали напередодні, пішло понад 50 кілограмів картоплі, 30 кілограмів моркви і ковбаси, 50 літрів майонезу та понад 450 яєць.
«Цього року ми розширили свій спектр. До хлопців їдуть кутя, олів’є, вареники з різними начинками, картопляники, голубці. Усі ці страви, крім олів’є, ми підморозимо», – каже Наталія Грушка.
Лучанка Анна Громик відпросилася з роботи, аби долучитися до волонтерства. Розповідає: салат готує для чоловіка і брата, які зараз перебувають на Куп’янському та Донецькому напрямках.«Кажуть дівчата, що не встигають. Я нарізаю картопельку, огірочки, цибульку», – розповідає вона.Читати ще: У луцькому дитсадку зібрали для воїнів пакунки і купують дрон
Волонтерка Юлія Шкарлатюк каже: аби дорогою на фронт салат не зіпсувався, його пакують по-особливому.«На низ зазвичай кладуть щось вологе, тобто це горошок або кукурудза. А далі вже картопля, ковбаска, яйця і щось таке, що менш вологе. Додатково ще будемо додавати цибулю, огірочки і майонез, щоб воно краще зберігалося в дорозі», – розповідає Юлія.
За словами волонтерки Наталії Грушки, різдвяні страви доставлять щонайменше у двадцять точок на різних напрямках фронту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Нововолинську авто зіткнулося з мотоциклом, є постраждалі
Сьогодні 16:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:20
Будуть навчатися і відкриватимуть бізнеси: в Луцьку запрацював хаб для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 16:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:03
Елегантність і потужність: огляд Bentley Flying Spur
Сьогодні 15:14
Сьогодні 15:14
Як вибрати пральну машину для великої родини
Сьогодні 14:23
Сьогодні 14:23
У Вірменії розбився літак Ан-2, є загиблі
Сьогодні 14:06
Сьогодні 14:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.