Волонтери з Волині готують сухі борщі для військових
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/07-02/342063/c8f9183bb5a57395.jpg)
Жительки селища Колки роблять сухі заготовки з овочів для приготування «Волинського борщу. Провізію передають військовим, аби вони в польових умовах могли приготувати гарячу страву.
Про це Суспільному розповіла господиня Світлана Назарчук.
Волонтерський цех Наталія Литвинова і Світлана Назарчук облаштували у селищному будинку культури. Кажуть інгредієнти для приготування сухого борщу їм привозять жителі громади.
До овочевих заготовок господині кладуть сухий буряк, моркву, капусту, цибулю, зелень, часник та додають корінь пастернаку. Усе фасують, зважують, пакують та вакуумують.
Військовим залишиться взяти п'ять літрів води, засипати порцію сухих овочів у казанок, додати до смаку спеції, томатну пасту і поставити все це на вогонь. Через 15 хвилин борщ можна їсти.Продукти для приготування сухих борщів приносять місцеві жителі.
Українським воїнам у кожну порцію господині кладуть ще й листівку із побажанням: «Перемоги, здоров’я, терпцю, наснаги. І щоб вже швидше забралися російські війська з України».Усього в Колківському будинку культури працюють 10 волонтерів. Вони забезпечують переселенців і українських військових одягом та взуттям, каже волонтерка Людмила Войтович.
З її слів, зібрану провізію та сухі борщі жінки Колківської громади передають волонтерами, які доправляють усе військовим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному розповіла господиня Світлана Назарчук.
Волонтерський цех Наталія Литвинова і Світлана Назарчук облаштували у селищному будинку культури. Кажуть інгредієнти для приготування сухого борщу їм привозять жителі громади.
До овочевих заготовок господині кладуть сухий буряк, моркву, капусту, цибулю, зелень, часник та додають корінь пастернаку. Усе фасують, зважують, пакують та вакуумують.
Військовим залишиться взяти п'ять літрів води, засипати порцію сухих овочів у казанок, додати до смаку спеції, томатну пасту і поставити все це на вогонь. Через 15 хвилин борщ можна їсти.Продукти для приготування сухих борщів приносять місцеві жителі.
Українським воїнам у кожну порцію господині кладуть ще й листівку із побажанням: «Перемоги, здоров’я, терпцю, наснаги. І щоб вже швидше забралися російські війська з України».Усього в Колківському будинку культури працюють 10 волонтерів. Вони забезпечують переселенців і українських військових одягом та взуттям, каже волонтерка Людмила Войтович.
З її слів, зібрану провізію та сухі борщі жінки Колківської громади передають волонтерами, які доправляють усе військовим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.