Волонтер з Волині підробив права, щоб возити допомогу військовим. Як його покарали
![](/resize/450x299/r/files/news/2024/06-14/384337/e1c9f6792e67540a1ff4348f12cdd8ca.jpeg)
На Волині судили волонтера, який підробив водійське посвідчення, щоб возити допомогу військовим. Йому дали рік умовного терміну.
Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду.
У вересні 2023 року Веніамін Ш. замовив у невстановленої особи через Telegram посвідчення водія категорій «А» та «В». Волинянина зупинили цьогоріч 17 лютого на вулиці Лесі Українки у Ківерцях. Після цього він показав підроблений документ поліцейському.
Обвинувачений на судовому засіданні свою вину повністю визнав, у вчиненому щиро розкаявся. Він пояснив, що використовував фейкове посвідчення виключно за межами України для волонтерської діяльності. Як зазначив, перевозив гуманітарну допомогу військовим із-за кордону.
Читати ще: Приревнувала до чоловіка: на Волині волонтерка з Львівщини кілька разів вдарила ножем сплячу жінку
Під час вибору покарання суд врахував, що правопорушення відносяться до нетяжких, а обвинувачений характеризується позитивно, займається волонтерською діяльністю, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.
У підсумку Веніаміна Ш. визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.
Йому призначили покарання у виді обмеження волі на строк один рік і три місяці, яке замінили на рік умовного терміну. Крім того, чоловік заплатить понад 2,5 тисячі за судові експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду.
У вересні 2023 року Веніамін Ш. замовив у невстановленої особи через Telegram посвідчення водія категорій «А» та «В». Волинянина зупинили цьогоріч 17 лютого на вулиці Лесі Українки у Ківерцях. Після цього він показав підроблений документ поліцейському.
Обвинувачений на судовому засіданні свою вину повністю визнав, у вчиненому щиро розкаявся. Він пояснив, що використовував фейкове посвідчення виключно за межами України для волонтерської діяльності. Як зазначив, перевозив гуманітарну допомогу військовим із-за кордону.
Читати ще: Приревнувала до чоловіка: на Волині волонтерка з Львівщини кілька разів вдарила ножем сплячу жінку
Під час вибору покарання суд врахував, що правопорушення відносяться до нетяжких, а обвинувачений характеризується позитивно, займається волонтерською діяльністю, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.
У підсумку Веніаміна Ш. визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.
Йому призначили покарання у виді обмеження волі на строк один рік і три місяці, яке замінили на рік умовного терміну. Крім того, чоловік заплатить понад 2,5 тисячі за судові експертизи.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.