• EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

Володимирські футболістки зіграли внічию з десятиразовими чемпіонками України

8 Серпня 2023 21:52
7 серпня на стадіоні «Олімп» у Володимирі стартував перший тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2023/24. Місцевий «Ладомир» зістрічався з харківським «Житлобуд-1». Гра завершилась нічиєю 1:1.

Про це інформує БУГ.

На 30-ій хвилині гол у ворота суперників забила футболістка «Ладомира» Юлія Стець. Проте, у другому таймі «Житлобуд-1» зрівняв рахунок. М’ячем відзначилася Юлія Шевчук.

Читати ще: 24-річний волинянин – чемпіон світу з легкої атлетики серед паралімпійців

Додамо, що «Житлобуд-1» десять разів вигравав чемпіонат України. Через повномасштабне вторгнення команда повністю пропустила один сезон, а з 2023-го року стала жіночою секцією в структурі чоловічого футбольного клубу «Металіст 1925».

Наступний тур ФК «Ладомир» зіграє 13 серпня із вінницькою командою «ЕМС-Поділля».