Водій ВАЗ був п'яний: деталі ранкової ДТП у Володимирі
![](/resize/450x409/r/files/news/2024/02-21/377712/908.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні близько 9 години у Володимирі.
45-річний водій автомобіля ВАЗ, рухаючись вулицею Степана Бандери, не надав перевагу автомобілю Ford, що їхав головною дорогою, та допустив зіткнення з транспортним засобом і придорожнім парканом, повідомили в ГУНП Волині.
Працівники поліції встановили, що водій ВАЗ перебував у стані алкогольного сп’яніння, алкотестер «Драгер» показав результат 4,2 проміле, що в 21 раз перевищує допустиму норму.
Правоохоронці склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП та ст. 124 КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
45-річний водій автомобіля ВАЗ, рухаючись вулицею Степана Бандери, не надав перевагу автомобілю Ford, що їхав головною дорогою, та допустив зіткнення з транспортним засобом і придорожнім парканом, повідомили в ГУНП Волині.
Працівники поліції встановили, що водій ВАЗ перебував у стані алкогольного сп’яніння, алкотестер «Драгер» показав результат 4,2 проміле, що в 21 раз перевищує допустиму норму.
Правоохоронці склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП та ст. 124 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.