USD 41.20 41.65
  • USD 41.20 41.65
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.26 10.50

Водій маршрутки у Луцьку облаяв пасажирів, які вступилися за дітей

30 Травня 2019 20:42
Водій маршрутки №251, яка курсує через Луцьк із Забороля в Підгайці, кричав і лаяв пасажирів.

Відповідне відео 30 травня опублікував у Фейсбуці Альберт Тарасов.

Зі слів очевидців, водій не хотів везти дітей, які не мали гроші, мотивуючи це тим, що «це його автобус і чому він має везти їх за свої гроші».

За них вступилися пенсіонери, яких водій голосно облаяв.

«На 251 маршруті там майже всі такі водії хамовиті, як по кастингу підбирали. А з цим «екземпляром» не перший раз такі конфлікти, він постійно чимось не задоволений. Відкриває тільки передні двері, і пакує людей як кільку в банку», – пишуть у коментарях.

УВАГА! НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Я Показати IP 30 Травня 2019 20:48
Правильно.Закон один для всіх.Тоді нащо ті закони писати якщо них не виконувати.
Анонім до Я Показати IP 30 Травня 2019 21:50
коментар було видалено
! Показати IP 30 Травня 2019 20:52
Бо по скільки проїзд? По 6 грн. ?! ото то і воно. А якби по 10 грн. чи по 12, тоді б культура просто перла б з водіїв...
Анонім Показати IP 30 Травня 2019 20:55
таких водіїв по Луцьку чимало.
Міша Показати IP 30 Травня 2019 20:58
А ЦЕ ЯКА МАРШУТКА
Юля до Міша Показати IP 30 Травня 2019 21:57
251 Забороль-Підгайці
Міхааелі до Міша Показати IP 30 Травня 2019 22:38
Жовта
до пасажирів маршрут Показати IP 30 Травня 2019 21:13
явні ознаки адміністративного правопорушення дрібного хуліганства, а можливе ще кримінального правопорушення, пасажири маршрутки з заявою в поліцію на неадеквати, видео як доказ, агов а де наші активісти Рижков і йому подібні.
Ригобандерівець до до пасажирів маршрут Показати IP 30 Травня 2019 23:08
Віднедавна - дрібні активісти)))
Анонім до до пасажирів маршрут Показати IP 30 Травня 2019 23:11
А в чому водій не правий,чому всі платять,а хтось хоче безкоштовно їхати?І що він порушив?Його звинувачують що він не хоче везти безкоштовно,обзивають.Йому ще їх всіх везти,а вони не розуміють,що доводять його,а потім як буде ДТП всі хором скажуть водій винний?Правильно зробив,що відмовив,я б на його місці після цих пердунів вигнав з маршрутки.І правильно він сказав,щедрий то плати за них,хтось заплатив?Саме головне,в чому водій не правий?!?!
пішохід до Анонім Показати IP 1 Червня 2019 20:12
водій не правий У СВОЇЙ МАНЕРІ СПІЛКУВАННЯ... все потрібно пояснювати адекватно і без матів!!! ТИ Ж НА РОБОТІ!!!!
33-ій Показати IP 30 Травня 2019 21:27
Є в нас влада у місті чи немає ? Нехай "шурує" в Польщу - там покрутить баранку і обматюкає пасажирів ... Йому б там в той самий день "роги обламали б" !!!
Aнонім Показати IP 30 Травня 2019 21:51
А чого дітей без грошей пускають батьки на маршрутку???
Дитьо до Aнонім Показати IP 30 Травня 2019 23:06
Батькам гроші на горілку потрібні...
555 Показати IP 30 Травня 2019 22:49
А діти напевно з айфонами були?
Чи до 555 Показати IP 30 Травня 2019 23:08
А квитки водій дає? Щось давно я не бачив їх у маршрутках...
1 до 555 Показати IP 2 Червня 2019 19:06
Причому тут айфони, дебік?
Юрій Показати IP 31 Травня 2019 01:47
100% давно потрібно квитки і брати і видавати. Через ііх відсутність і проіізд дорожає.
Патріот АТО Показати IP 31 Травня 2019 06:24
Позбавлення ліцензії на перевезення! !!!
Патріот АТО Показати IP 31 Травня 2019 06:26
Так всі повинні платити, але йому недає право матюкатися на пасажирів.!!!!!
Лучанин Показати IP 31 Травня 2019 08:26
А цьому папарацци тільки б познімати відео! Язик в ж@пу засунув і жодного зауваження водію!
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Травня 2019 11:44
Страшно,та й телефон сховав,з рукава знімав,отакі сучасні херої,мужики.Хоч би один сказав"давай я заплачу за дітей".Думаєте вони за дітей заступались?Ні,вони гавкали,на дітей їм насрати,а от включити героя де здачі не дадуть вони завжди "за"
пішохід до Анонім Показати IP 1 Червня 2019 20:11
вибачте, а якого х..ра я маю платити за чужих дітей???
Влад до Лучанин Показати IP 1 Червня 2019 11:23
Тому що ВОНО НІЯКЕ НІ СЕ НІ ТЕ
Яке їхало таке здиба Показати IP 31 Травня 2019 08:28
До любителів поживитися за чужий рахунок та хамів має бути однакове ставлення.
Василь Показати IP 31 Травня 2019 08:55
А автор відео ще те сцикло, сидить і зловтішається.
Анна Показати IP 31 Травня 2019 11:28
Реально чому діти без грошей? Усі платять за проїзд і батьки мають розраховувати на кишенькові витрати дітей. А щодо водія, особисто з ним доводилося сваритися, почав кричати на дитину яка заплатила за проїзд по учнівському в 18:00, водій аргументував це тим що вона їде у порт сіті а не в школу то хай платить 5грн(ще на той час проїзд був 5грн). Тому адекватність водіїв потрібно перевіряти перевізникам!!!
Лучанка Показати IP 31 Травня 2019 11:50
От хамидло
Алла Показати IP 31 Травня 2019 11:58
Прочитайте розшифровку слова водій і які посадові обов'язки він повинен виконувати. І в ПДР можна заглянути. Невдовзі такого не буде.
Моніка Показати IP 31 Травня 2019 14:39
Ці водії маршрутки 251 взагалі неадекватні.Постійно сваряться з людьми.А люди їх терплять , бо бояться , що взагалі відмінять рейс і не буде чим додому добиратися!!! Ціни попіднімали, а вічливісь і чистота не додалася!Таких водіїв обов'язково потрібно Наказувати!!!!
Моніка Показати IP 31 Травня 2019 14:45
І ВЗАГАЛІ !!! У ВСІХ МАРШРУТКАХ СРАЧ ПОВНИЙ!!!!!!ХАЙ БИ ТІ , ХТО СИДИТЬ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ПРОЇХАВСЯ ТИМИ МАРШРУТКАМИ , А ТОДІ ПІДПИСУВАЛИ УКАЗ ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ЦІН НА ПРОЇЗД.!!!А НІ, ТО МІТЛУ В РУКИ І ПРИБИРАЮТЬ!!! БО ГИДКО СІДАТИ НА ТІ СИДІННЯ!!! А ПРО ПИЛЮКУ І ПІДЛОГУ Я ВЗАГАЛІ МОВЧУ!!!!
Анонім Показати IP 31 Травня 2019 19:57
Ми рвемось в Европу. В тій же прибалтиці дитина зайшла в автобус. Одразу пасажири із всіх сторін - хлопчику, ти заплатив за проїзд? Бо непллатити не гарно. А в нас всі і воді я кондуктора ганять, бо ТО Ж ДИТИНА!
Іван Показати IP 31 Травня 2019 23:00
Вибачте, але за кермом психічно невріважена людина. Йому погано. Діти без грошей. А кому нині добре? Ти, скотино розмовляй нормативною лексикою. а не матюкай старих та малих. Завези тих дітей. Попроси номер телефона хоч одного з батьків та скажи, що дитину завіз без грошей. нормальний батько подякує і буде контролювати витрати дитини.
Анонім Показати IP 31 Травня 2019 23:07
якого біса він на місці інвалідів і жіночка без руки.?! ннхай дасть йому в носяру, сци...ло...
Володимир Показати IP 1 Червня 2019 11:15
Оператор - ще той сцикун.