Водій був п'яний, а в авто знайшли гранату: деталі ДТП у Ківерцях
![](/resize/450x264/r/files/news/2024/03-02/378302/photo_2024-03-01_19-28-47.jpg)
1 березня близько 18:00 у Ківерцях трапилася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля «Таврія» зіткнувся з автомобілем Volkswagen Passat.
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, водій автомобіля «Таврія» перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.
У пресслужбі ГУНП у Волинській області розповіли, що вчора близько 18:00 у Ківерцях на вулиці Пилипа Орлика 43-річний водій автомобіля «Таврія» здійснив зіткнення з попутним автомобілем Volkswagen Passat, який в той момент здійснював поворот ліворуч. Унаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Постраждали водій атомобіля «Таврія» та його пасажир. Їх госпіталізували.
Встановлено, що водій автомобіля «Таврія» був за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Разом з тим, під час огляду авто поліцейські виявили предмет, схожий на гранату, його вилучили.
Читати ще: На Волині зіткнулися мотоцикл та вантажівка, загинув 15-річний хлопець
За цими двома фактами було зареєстровано відповідні відомості у Єдиний реєстр досудових розслідувань. Щодо гранати – за статтею 263 ККУ. Щодо спричинення ДТП у стані алкогольного сп'яніння – за статтею 286 з позначкою 1 ККУ.
У диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зазначили, що один з постраждалих був у стані середньої важкості, інший – важкий. Обох госпіталізували у Волинську обласну клінічну лікарню.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, водій автомобіля «Таврія» перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.
У пресслужбі ГУНП у Волинській області розповіли, що вчора близько 18:00 у Ківерцях на вулиці Пилипа Орлика 43-річний водій автомобіля «Таврія» здійснив зіткнення з попутним автомобілем Volkswagen Passat, який в той момент здійснював поворот ліворуч. Унаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Постраждали водій атомобіля «Таврія» та його пасажир. Їх госпіталізували.
Встановлено, що водій автомобіля «Таврія» був за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Разом з тим, під час огляду авто поліцейські виявили предмет, схожий на гранату, його вилучили.
Читати ще: На Волині зіткнулися мотоцикл та вантажівка, загинув 15-річний хлопець
За цими двома фактами було зареєстровано відповідні відомості у Єдиний реєстр досудових розслідувань. Щодо гранати – за статтею 263 ККУ. Щодо спричинення ДТП у стані алкогольного сп'яніння – за статтею 286 з позначкою 1 ККУ.
У диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зазначили, що один з постраждалих був у стані середньої важкості, інший – важкий. Обох госпіталізували у Волинську обласну клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721197792)
Так
Показати IP
3 Березня 2024 16:03
Людина вже готова йти на війну А її будуть судити Щоб потім не підлягала призову
![](/public/images/user_no_foto.png?1721197792)
Were до Так
Показати IP
3 Березня 2024 23:23
Обмивав бойове тренування, і віз родині сувенір?
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.