Водія, який на Волині на смерть збив підлітка, відправили під домашній арешт
![](/resize/450x273/r/files/news/2021/02-23/310194/153040468_5205630522840678_6153922843290028564_o.jpg)
Луцький міськрайонний суд Волинської області відправив під цілодобовий домашній арешт водія, який напідпитку збив двох підлітків, один з яких загинув.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Нагадаємо, у суботу, 20 лютого, на автодорозі у селі Білин Ковельського району нетверезий 35-річний водій автомобіля Ford збив двох неповнолітніх пішоходів. У результаті автопригоди загинув 17-річний юнак та постраждала 15-річна дівчина.
Водія затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Учора Луцький міськрайонний суд Волинської області обрав підозрюваному запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.
Санкція статті передбачає від трьох до восьми років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Досудове розслідування триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Нагадаємо, у суботу, 20 лютого, на автодорозі у селі Білин Ковельського району нетверезий 35-річний водій автомобіля Ford збив двох неповнолітніх пішоходів. У результаті автопригоди загинув 17-річний юнак та постраждала 15-річна дівчина.
Водія затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Учора Луцький міськрайонний суд Волинської області обрав підозрюваному запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.
Санкція статті передбачає від трьох до восьми років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.