Вода у підвалі новозбудованої школи на Волині: підрядник усуне недоліки за свій кошт
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/01-21/330352/7656789.jpg)
Вирішити проблему з затопленням підвалу школи в селі Башлики повинен підрядник, який має гарантійні зобов’язання.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко.
Нагадаємо, 18 січня 2022 року, відбулося свято відкриття школи у селі Башлики Луцького району, в рамках якого учні та батьки мали можливість оглянути новозбудований навчальний заклад.
Загальний бюджет будівництва нового навчального закладу – 113 мільйонів 791 тисяча гривень. Цьогоріч на зведення школи-довгобуду з ДФРР виділили майже 49 мільйонів гривень. Школу розпочали будувати «з нуля» ще у 2018 році.
Читати ще: По троє за партою в пристосованому клубі: на Волині діти роками чекають нової школи
Напередодні відкриття, стало відомо, що новозбудовану школу підтоплює. Вода, зі слів місцевих мешканців, у підвалі почала збиратися ще з жовтня минулого року.
У Волинській ОДА запевняють, що ситуацію виправить підрядник, адже об’єкт – на гарантії. Та й проблема, на думку чиновників – невелика.
«Там є невелика проблема з підвалом, де у зв’язку з підняттям ґрунтових вод була невелика калюжа, але підрядник має гарантійні зобов’язання. Тож за його кошти це буде виправлено і ніяких тріщин від підтоплення немає», – переконує Сергій Мовенко.
Підрядником на об’єкті, до слова, виступає ТзОВ «Олицький агробуд».
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко.
Нагадаємо, 18 січня 2022 року, відбулося свято відкриття школи у селі Башлики Луцького району, в рамках якого учні та батьки мали можливість оглянути новозбудований навчальний заклад.
Загальний бюджет будівництва нового навчального закладу – 113 мільйонів 791 тисяча гривень. Цьогоріч на зведення школи-довгобуду з ДФРР виділили майже 49 мільйонів гривень. Школу розпочали будувати «з нуля» ще у 2018 році.
Читати ще: По троє за партою в пристосованому клубі: на Волині діти роками чекають нової школи
Напередодні відкриття, стало відомо, що новозбудовану школу підтоплює. Вода, зі слів місцевих мешканців, у підвалі почала збиратися ще з жовтня минулого року.
У Волинській ОДА запевняють, що ситуацію виправить підрядник, адже об’єкт – на гарантії. Та й проблема, на думку чиновників – невелика.
«Там є невелика проблема з підвалом, де у зв’язку з підняттям ґрунтових вод була невелика калюжа, але підрядник має гарантійні зобов’язання. Тож за його кошти це буде виправлено і ніяких тріщин від підтоплення немає», – переконує Сергій Мовенко.
Підрядником на об’єкті, до слова, виступає ТзОВ «Олицький агробуд».
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082147)
До ДІАМ
Показати IP
21 Січня 2022 17:01
Візьміть проектну документацію, матеріали геологічних вишукувань, проектні рішення, підпис сертифікованого ГАПа, висновок експертизи, підписи в журналі авторського нагляду, в журналі технічного нагляду, декларацію, акт комісії про обстеження і встановлення причин підтоплення і : ВЕРДИКТ ТА ЕШАФОТ !
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.