ВНУ співпрацюватиме з Рівненською медичною академією
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/11-10/371820/IMG_9401.jpg)
Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме із комунальним закладом вищої освіти «Рівненська медична академія». Відповідний договір підписали ректори ЗВО Анатолій Цьось і Ростислав Сабадишин.
Про це інформують на сайті ВНУ.
Згідно з договором, співпраця закладів буде спрямована на об’єднання науково-практичного, організаційного потенціалів для проведення досліджень у галузі охорони здоров’я людини, впровадження новітніх технологій і спільну реалізацію наукових проєктів та програм.
Так, університет імені Лесі Українки та Рівненська медична академія організовуватимуть і проводитимуть навчальні практики для студентів, братимуть участь у програмах академічної мобільності студентів та викладачів, працюватимуть над підготовкою науково-методичних матеріалів, наукових статей, навчальних посібників, здійснюватимуть обмін науковою інформацією, видавничою продукцією, електронними ресурсами тощо.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме зі службою у справах дітей Волинської ОДА
Під час візиту до ВНУ імені Лесі Українки делегації з Рівного проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна і завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Ольга Андрійчук обговорили з колегами специфіку підготовки спеціалістів-медиків і висловили сподівання, що задеклароване співробітництво принесе користь обом закладам і їхнім студентам.«Покладаємо на цю співпрацю великі надії. Сподіваємося, що вона буде активна, бо нам є що від вас переймати. Тішимося вашими досягненнями», – сказала Наталія Благовірна та висловила сподівання, що взаємодія з рівнянами сприятиме розвитку молодого медичного напряму в університеті.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Волинською академією поліції
Гостям розповіли про роботу медичного факультету та зробили невеличку екскурсію його потужностями, поділилися планами подальшого розвитку структурного підрозділу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують на сайті ВНУ.
Згідно з договором, співпраця закладів буде спрямована на об’єднання науково-практичного, організаційного потенціалів для проведення досліджень у галузі охорони здоров’я людини, впровадження новітніх технологій і спільну реалізацію наукових проєктів та програм.
Так, університет імені Лесі Українки та Рівненська медична академія організовуватимуть і проводитимуть навчальні практики для студентів, братимуть участь у програмах академічної мобільності студентів та викладачів, працюватимуть над підготовкою науково-методичних матеріалів, наукових статей, навчальних посібників, здійснюватимуть обмін науковою інформацією, видавничою продукцією, електронними ресурсами тощо.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме зі службою у справах дітей Волинської ОДА
Під час візиту до ВНУ імені Лесі Українки делегації з Рівного проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна і завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Ольга Андрійчук обговорили з колегами специфіку підготовки спеціалістів-медиків і висловили сподівання, що задеклароване співробітництво принесе користь обом закладам і їхнім студентам.«Покладаємо на цю співпрацю великі надії. Сподіваємося, що вона буде активна, бо нам є що від вас переймати. Тішимося вашими досягненнями», – сказала Наталія Благовірна та висловила сподівання, що взаємодія з рівнянами сприятиме розвитку молодого медичного напряму в університеті.
Читати ще: ВНУ співпрацюватиме з Волинською академією поліції
Гостям розповіли про роботу медичного факультету та зробили невеличку екскурсію його потужностями, поділилися планами подальшого розвитку структурного підрозділу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431480)
Андрій
Показати IP
10 Листопада 2023 14:40
Це ветеринарна академія, як була в Рожищах?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721431480)
Проєкт
Показати IP
10 Листопада 2023 18:46
А Волинський медичний інститут може поки що перекурити
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.