На війні загинув молодий військовий з Волині Вадим Бельський
І знову сумна звістка сколихнула Ківерцівську громаду. На війні загинув військовослужбовець, житель міста Ківерці Вадим Анатолійович Бельський 1993 року народження.
Про це повідомили у міськраді.
Молодший сержант Вадим Бельський загинув у серпні 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
«Приносимо щирі співчуття родині загиблого Героя Вадима.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях», – висловлюють співчуття рідним.
Детальну інформацію про церемонію поховання повідомлять згодом.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міськраді.
Молодший сержант Вадим Бельський загинув у серпні 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
«Приносимо щирі співчуття родині загиблого Героя Вадима.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях», – висловлюють співчуття рідним.
Детальну інформацію про церемонію поховання повідомлять згодом.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721205501)
Музичук Оксана
Показати IP
14 Серпня 2023 21:28
Людина з великої літери...Незламний воїн, який пішов у саме пекло війни... Завдяки ТОБІ ми живемо...ТИ назавжди у наших серцях та думках...Душа розривається від болю, тому що ТИ міг жити, кохати, радіти і так щиро посміхатися, як вмів лише ТИ...За нас ТИ віддав найцінніше - своє життя...Оберігай нас з небес... Вічна пам'ять ГЕРОЮ!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721205501)
Музичук Микола
Показати IP
15 Серпня 2023 09:55
Ти був найкращим фахівцем, прекрасним товаришем , надійним другом, ми тебе усі поважали, раділи твоїм успіхам, ти для нас назавжди залишишся таким. Земля тобі пухом, спочивай з Богом
![](/public/images/user_no_foto.png?1721205501)
Буд Центр
Показати IP
15 Серпня 2023 10:19
Ти не покинув нас, ти з нами назавжди.
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.