ВМС ЗСУ підбили російський буксир «Василий Бех», який віз військових та зброю на Зміїний
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/06-17/341075/456.jpg)
Українські військові продовжують бити по цілях ворога. Під удар ЗСУ потрапив буксир «Василій Бех».
Про це повідомили у Військово-морських Силах України, передає 24 канал. Згідно з наявними даними, нашим військовим вдалося завдати уражень буксирові, який на борту мав ЗРК «ТОР».
Наші військові завдали влучного удару в акваторії Чорного моря під час спроби окупантів транспортувати до острова Зміїного особовий склад, а також боєприпаси та зброю.
Цікаво, що не врятував «Василия Беха» від атаки українських військових навіть зенітно-ракетний комплекс «ТОР». Попри його наявність на буксирі, наші Військово-морські сили демілітаризували російських загарбників.
Зауважимо, що судно це побудували на Астраханському суднобудівному заводі. Буксир «Василий Бех» має водотоннажність 1605 тонн. А став частиною чорноморського флоту країни-агресорки у 2017 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Військово-морських Силах України, передає 24 канал. Згідно з наявними даними, нашим військовим вдалося завдати уражень буксирові, який на борту мав ЗРК «ТОР».
Наші військові завдали влучного удару в акваторії Чорного моря під час спроби окупантів транспортувати до острова Зміїного особовий склад, а також боєприпаси та зброю.
Цікаво, що не врятував «Василия Беха» від атаки українських військових навіть зенітно-ракетний комплекс «ТОР». Попри його наявність на буксирі, наші Військово-морські сили демілітаризували російських загарбників.
Зауважимо, що судно це побудували на Астраханському суднобудівному заводі. Буксир «Василий Бех» має водотоннажність 1605 тонн. А став частиною чорноморського флоту країни-агресорки у 2017 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.