Власнику двічі знесеного кіоска у Луцьку не дозволили встановити його втретє
![](/resize/450x279/r/files/news/2017/02-09/210862/dssfr755.jpg)
Чоловік, який двічі викупляв знесений кіоск у Луцьку, не зміг встановити його втретє – так вирішив суд.
Так, Муніципальна поліція виграла справу у підприємця Віталія Оксенчука щодо демонтажу кіоску на території автостанції №1. Про це йдеться на сторінці луцьких муніципалів у Фейсбуці.
«Сьогодні було виграно чергову справу щодо демонтажу об’єкту на вул.Конякіна,39 (автостанція 1) на виконання рішення виконавчого комітету», - йдеться у повідомленні.
Як пишуть муніципали, 1 лютого, Віталій Оксенчук звернувся втретє з заявою забрати кіоск, вказавши, що його знову розташує на АС 1. «На даний момент звернення знаходиться на розгляді у відповідних органах, так, як видно, що буде порушено закон. Саме цього чоловіка транслювало по ТБ місцеве ЗМІ розказуючи, що муніципали діють поза законом», - йдеться у дописі.
Нагадаємо,Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Луцьку під покровом ночі зносили кіоски.Так, муніципали в ніч з 27 на 28 жовтня 2016 року розпочали демонтаж кількох кіосків, що розміщенні на території автостанції №1.
Між муніципалами, які приїхали разом зі своєю начальнецею Юлією Сиротинською, та підприємцем Віталієм Оксенчуком сталася сутичка, під час якої травмували власника кіоску Віталія. Оскільки його скрутили і не дали винести товар, зі слів чоловіка, під час підняття кіоску все всередині попадало і побилося, потекла вода з днища, тріснуло вікно і прогнувся дах; понищено товарів на велику суму грошей.
Після інциденту пан Віталій викупив кіоск і встановив на тому ж самому місці, проте 10 листопада 2016 року муніципали знову його знесли.
Втретє встановити кіоск на автостанції підприємцю не дозволили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, Муніципальна поліція виграла справу у підприємця Віталія Оксенчука щодо демонтажу кіоску на території автостанції №1. Про це йдеться на сторінці луцьких муніципалів у Фейсбуці.
«Сьогодні було виграно чергову справу щодо демонтажу об’єкту на вул.Конякіна,39 (автостанція 1) на виконання рішення виконавчого комітету», - йдеться у повідомленні.
Як пишуть муніципали, 1 лютого, Віталій Оксенчук звернувся втретє з заявою забрати кіоск, вказавши, що його знову розташує на АС 1. «На даний момент звернення знаходиться на розгляді у відповідних органах, так, як видно, що буде порушено закон. Саме цього чоловіка транслювало по ТБ місцеве ЗМІ розказуючи, що муніципали діють поза законом», - йдеться у дописі.
Нагадаємо,Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Луцьку під покровом ночі зносили кіоски.Так, муніципали в ніч з 27 на 28 жовтня 2016 року розпочали демонтаж кількох кіосків, що розміщенні на території автостанції №1.
Між муніципалами, які приїхали разом зі своєю начальнецею Юлією Сиротинською, та підприємцем Віталієм Оксенчуком сталася сутичка, під час якої травмували власника кіоску Віталія. Оскільки його скрутили і не дали винести товар, зі слів чоловіка, під час підняття кіоску все всередині попадало і побилося, потекла вода з днища, тріснуло вікно і прогнувся дах; понищено товарів на велику суму грошей.
Після інциденту пан Віталій викупив кіоск і встановив на тому ж самому місці, проте 10 листопада 2016 року муніципали знову його знесли.
Втретє встановити кіоск на автостанції підприємцю не дозволили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723104288)
777
Показати IP
9 Лютого 2017 15:52
треба було віталію іти в суд з гранатою
На Волині зіткнулися три авто, постраждала 28-річна жінка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
«У країні війна, а з мене вимагають хабар». Судять екскерівника Волинського облавтодору
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
На Привокзальному у Луцьку дві доби не буде гарячої води
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
Боксер Хижняк на Олімпіаді виборов для України третє золото
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У центрі Ковеля з'явиться мурал Лесі Українки
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
96 боєзіткнень та мінус 1140 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.