Військовий з Волині отримав «Золотий хрест» від Залужного
![](/resize/450x329/r/files/news/2023/06-30/363941/Screenshot_12.png)
Військовослужбовець Олександр Кириченко, який родом із села Дуліби Турійської громади, отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Про це інформують у громаді.
«Сьогодні, в час, коли підступний ворог зі зброєю в руках паплюжить нашу рідну землю, наші земляки, справжні патріоти, стримують навалу російської армії та гідно дають їй відсіч. Так, сьогодні почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» було нагороджено жителя села Дуліби Турійської територіальної громади Ковельського району Олександра Кириченка. Щиро вітаємо нашого захисника», – йдеться в повідомленні.Довідка
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у громаді.
«Сьогодні, в час, коли підступний ворог зі зброєю в руках паплюжить нашу рідну землю, наші земляки, справжні патріоти, стримують навалу російської армії та гідно дають їй відсіч. Так, сьогодні почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» було нагороджено жителя села Дуліби Турійської територіальної громади Ковельського району Олександра Кириченка. Щиро вітаємо нашого захисника», – йдеться в повідомленні.Довідка
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.