Військовий з Волині отримав почесну нагороду від Залужного
Захисника України із села Олешковичі Рожищенської громади Олександра Швеця відзначили нагрудним знаком «Золотий хрест». Відзнака за службу – від головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія Залужного.
Нагорода підписана у березні цього року, повідомляє Район.Рожище.
Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, відвагу й самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в умовах воєнного стану Олександр Швець відзначений подякою від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Довідка
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджують рядовий і сержантський (старшинський) склад Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагорода підписана у березні цього року, повідомляє Район.Рожище.
Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, відвагу й самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в умовах воєнного стану Олександр Швець відзначений подякою від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Довідка
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджують рядовий і сержантський (старшинський) склад Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Євросоюз не визнає перемогу Мадуро на виборах у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Магучіх, Геращенко, Кохан: українці на Олімпіаді вибороли ще одне золото і дві бронзи
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку з вікна випав 24-річний хлопець![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
Компанія Маска вживила мозковий чип другому пацієнту
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.