Війна зруйнувала мрії: на Старовижівщині попрощалися з Героєм Іваном Вороб'єм
![](/resize/450x333/r/files/news/2023/09-23/369004/382760294_702680325216973_7937647479576194884_n.jpg)
Сьогодні Старовижівська громада оплакувала загиблого у війні з російським окупантом Героя Івана Вороб’я, який загинув 20 вересня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність. В останню путь захисника провели рідні, близькі, друзі, побратими, односельчани.
По це повідомили в Старовижівській громаді.
Поховали Івана Вороб’я на Алеї слави на цвинтарі у Старій Вижівці.
«Іван був завжди життєрадісним, мав багато планів та мрій. Страшна війна без жалю зруйнувала всі ці плани і мрії, забрала його життя. Смерть Івана – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Вклоняємося твоєму подвигу, Іване, дякуємо за оборону України і всіх нас!
Всією громадою сумуємо та співчуваємо рідним і близьким загиблого воїна! Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Івана назавжди в наших серцях та спогадах! Світлої дороги до лав Ангелів-захисників Небесного війська!» – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
По це повідомили в Старовижівській громаді.
Поховали Івана Вороб’я на Алеї слави на цвинтарі у Старій Вижівці.
«Іван був завжди життєрадісним, мав багато планів та мрій. Страшна війна без жалю зруйнувала всі ці плани і мрії, забрала його життя. Смерть Івана – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Вклоняємося твоєму подвигу, Іване, дякуємо за оборону України і всіх нас!
Всією громадою сумуємо та співчуваємо рідним і близьким загиблого воїна! Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Івана назавжди в наших серцях та спогадах! Світлої дороги до лав Ангелів-захисників Небесного війська!» – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.