Війна обірвала політ: у Володимирі попрощалися з полковником Сергієм Хоміком
17 листопада у Володимирі провели в останню путь полеглого 36-річного полковника, командира вертолітної ескадрильї Сергія Хоміка. Вшанувати пам’ять захисника, який обороняв рідну землю від рашистської навали, прийшли його рідні, колеги, побратими, керівництво та жителі громади.
Про це повідомили у міській раді Володимира.
Сотні володимирчан сьогодні вийшли на вулиці міста, аби долучитись до коридору шани полеглому захиснику.
Після закінчення університету уродженець села Сусваль Сергій Хомік служив льотчиком-штурманом вертолітної ланки пошуково-рятувального забезпечення вертолітної ескадрильї транспортної авіації у Вінниці. Пройшовши нелегкий шлях до командира вертолітної ескадрильї, з перших днів війни обороняв українську землю від загарбника.
Екіпаж полковника Хоміка здійснював успішні бойові вильоти, а під його керівництвом бойові уміння опанували більш як 20 льотчиків. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Сергій Хомік був нагороджений орденом «За мужність» III та II ступенів, а також відзнаками Міністерства оборони України, головнокомандувача збройних сил України, командувача Повітряних сил ЗСУ та відзнаками від ООН.11 листопада під час виконання бойового завдання на Донеччині 36-річний полковник загинув. У Героя залишилися батьки, дружина та двоє малих дітей. Брат та батько Сергія донині виборюють нашу незалежність на полі бою.
«Боротьба України за свою землю та свободу, на жаль, дається дуже великою ціною, адже ми щодня втрачаємо найкращих земляків, цвіт нації. Полеглий Герой став на захист України за покликом серця й віддав за це найцінніше – життя. Наш святий обов’язок – пам’ятати його подвиг, шанувати цінності, за які він загинув, і ніколи їх не зраджувати, як це робили наші герої», – зазначив міський голова Ігор Пальонка у прощальному слові.
Поховали захисника з усіма військовими почестями у рідному селі Сусваль.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника. Вічна пам’ять і шана Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міській раді Володимира.
Сотні володимирчан сьогодні вийшли на вулиці міста, аби долучитись до коридору шани полеглому захиснику.
Після закінчення університету уродженець села Сусваль Сергій Хомік служив льотчиком-штурманом вертолітної ланки пошуково-рятувального забезпечення вертолітної ескадрильї транспортної авіації у Вінниці. Пройшовши нелегкий шлях до командира вертолітної ескадрильї, з перших днів війни обороняв українську землю від загарбника.
Екіпаж полковника Хоміка здійснював успішні бойові вильоти, а під його керівництвом бойові уміння опанували більш як 20 льотчиків. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Сергій Хомік був нагороджений орденом «За мужність» III та II ступенів, а також відзнаками Міністерства оборони України, головнокомандувача збройних сил України, командувача Повітряних сил ЗСУ та відзнаками від ООН.11 листопада під час виконання бойового завдання на Донеччині 36-річний полковник загинув. У Героя залишилися батьки, дружина та двоє малих дітей. Брат та батько Сергія донині виборюють нашу незалежність на полі бою.
«Боротьба України за свою землю та свободу, на жаль, дається дуже великою ціною, адже ми щодня втрачаємо найкращих земляків, цвіт нації. Полеглий Герой став на захист України за покликом серця й віддав за це найцінніше – життя. Наш святий обов’язок – пам’ятати його подвиг, шанувати цінності, за які він загинув, і ніколи їх не зраджувати, як це робили наші герої», – зазначив міський голова Ігор Пальонка у прощальному слові.
Поховали захисника з усіма військовими почестями у рідному селі Сусваль.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині загиблого захисника. Вічна пам’ять і шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.