Вітання голови Луцької міської громади Ігоря Поліщука з Великоднем
Міський голова Ігор Поліщук звернувся до жителів громади з побажаннями перемоги над російським агресором, миру, здоров’я та Божого благословення.
Відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Шановні лучани! Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас з Воскресінням Христовим!
У ці святкові дні, коли в наших серцях так багато віри і надії, ми прагнемо лише одного – перемоги у жахливій війні з російським агресором.
Сьогодні Великдень об’єднав нас у спільній молитві за мир в Україні. Мир – це саме те, чого так потребує кожна людина у теперішній надскладний період.
Нехай у ці святкові дні і повсякчас Господь буде з нами. Бажаю, щоб Ісус Христос воскрес в душі кожного, адже Воскресіння Христове – це безперечний прояв любові Бога до нас – людей.
Сьогодні перед Україною та перед усіма нами стоїть чимало випробувань. Та я переконаний, що лише з твердою і непохитною вірою, лише з Божою допомогою ми зможемо здолати усі виклики.
Вірю, що наш народ здобуде перемогу, а в Україні запанує мир і спокій. Зичу усім нам міцного здоров’я та духовного піднесення. Світлого Вам та Благословенного Великодня! Христос Воскрес!» – написав він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Шановні лучани! Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас з Воскресінням Христовим!
У ці святкові дні, коли в наших серцях так багато віри і надії, ми прагнемо лише одного – перемоги у жахливій війні з російським агресором.
Сьогодні Великдень об’єднав нас у спільній молитві за мир в Україні. Мир – це саме те, чого так потребує кожна людина у теперішній надскладний період.
Нехай у ці святкові дні і повсякчас Господь буде з нами. Бажаю, щоб Ісус Христос воскрес в душі кожного, адже Воскресіння Христове – це безперечний прояв любові Бога до нас – людей.
Сьогодні перед Україною та перед усіма нами стоїть чимало випробувань. Та я переконаний, що лише з твердою і непохитною вірою, лише з Божою допомогою ми зможемо здолати усі виклики.
Вірю, що наш народ здобуде перемогу, а в Україні запанує мир і спокій. Зичу усім нам міцного здоров’я та духовного піднесення. Світлого Вам та Благословенного Великодня! Христос Воскрес!» – написав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721395861)
Sławomir
Показати IP
24 Квітня 2022 14:09
Христос Воскрес!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721395861)
Sławomir
Показати IP
24 Квітня 2022 14:10
Chrystus Zmartwychwstał!
У Нововолинську авто зіткнулося з мотоциклом, є постраждалі
Сьогодні 16:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:20
Будуть навчатися і відкриватимуть бізнеси: в Луцьку запрацював хаб для жінок, які постраждали від війни
Сьогодні 16:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:03
Елегантність і потужність: огляд Bentley Flying Spur
Сьогодні 15:14
Сьогодні 15:14
Як вибрати пральну машину для великої родини
Сьогодні 14:23
Сьогодні 14:23
У Вірменії розбився літак Ан-2, є загиблі
Сьогодні 14:06
Сьогодні 14:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.