Віталій Пономар покинув «Волинь». Офіційно
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/11-27/281341/74585853_2525619817552637_4793918684772958208_o.jpg)
Нападник Віталій Пономар все ж таки покинув «Волинь» та наразі знаходиться у пошуку нової команди.
Про це Інформаційне агентство Волинські Новини повідомив головний тренер «Волині» Андрій Тлумак.
Нагадаємо, в понеділок нападник опублікував пост у фейсбуці, в якому попрощався з командою.
«Віталік – дуже хороший, якісний гравець, але ви самі розумієте, що нападник має забивати. Справа не в тому, що він поганий і не вміє цього. Він вміє, але, можливо, наш стиль гри йому трішки не підходить. Тому ми чесно підійшли один до одного, поговорили, і він погодився зі мною, що йому потрібний клуб, де буде легше себе реалізувати та показати свої найкращі якості. Я йому дуже дякую, що він з нами був. Він багато чому нас навчив, і футболістів, і мене. Всім футболістам, які будуть покидати команду, хочеться лише подякувати за той період часу, коли ми з ними працювали», - зазначив Андрій Богданович.Також він повідомив, чи хтось ще з футболістів може покинути команду у міжсезоння.
«Наразі ведуться перемовини, адже дехто хоче себе показати в іншому клубі – ті, що менше грають в нас. Гравці, які мають більше ігрового часу, залишаються. Ви знаєте, я прихильник того, що футболісту потрібно давати шанс грати, маринувати його тут немає сенсу. Він буде прогресувати, а не деградувати. Але немає жодного футболіста, з якими ми розійдемося по-скандальному. Зі всіма в хороших відносинах. Я їм говорив, що якщо буде потрібна моя допомога чи порада, то я завжди готовий їм допомогти, адже вони зробили багато для мене», - наголосив Андрій Тлумак.
Вже сьогодні о 19.00 на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини очікуйте велике інтерв’ю з головним тренером «Волині» Андрієм Тлумаком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційне агентство Волинські Новини повідомив головний тренер «Волині» Андрій Тлумак.
Нагадаємо, в понеділок нападник опублікував пост у фейсбуці, в якому попрощався з командою.
«Віталік – дуже хороший, якісний гравець, але ви самі розумієте, що нападник має забивати. Справа не в тому, що він поганий і не вміє цього. Він вміє, але, можливо, наш стиль гри йому трішки не підходить. Тому ми чесно підійшли один до одного, поговорили, і він погодився зі мною, що йому потрібний клуб, де буде легше себе реалізувати та показати свої найкращі якості. Я йому дуже дякую, що він з нами був. Він багато чому нас навчив, і футболістів, і мене. Всім футболістам, які будуть покидати команду, хочеться лише подякувати за той період часу, коли ми з ними працювали», - зазначив Андрій Богданович.Також він повідомив, чи хтось ще з футболістів може покинути команду у міжсезоння.
«Наразі ведуться перемовини, адже дехто хоче себе показати в іншому клубі – ті, що менше грають в нас. Гравці, які мають більше ігрового часу, залишаються. Ви знаєте, я прихильник того, що футболісту потрібно давати шанс грати, маринувати його тут немає сенсу. Він буде прогресувати, а не деградувати. Але немає жодного футболіста, з якими ми розійдемося по-скандальному. Зі всіма в хороших відносинах. Я їм говорив, що якщо буде потрібна моя допомога чи порада, то я завжди готовий їм допомогти, адже вони зробили багато для мене», - наголосив Андрій Тлумак.
Вже сьогодні о 19.00 на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини очікуйте велике інтерв’ю з головним тренером «Волині» Андрієм Тлумаком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.