USD 41.30 41.50
  • USD 41.30 41.50
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.70

Відомого польського дезертира знайшли повішеним у Мінську

17 Березня 2022 16:52
Слідчий комітет Білорусі заявив, що у Мінську знайдено повішеним польський солдат Еміль Чечко.

Польський дезертир Еміль Чечко у грудні 2021 року перейшов із Польщі до Білорусі, 12 січня 2022 року він розповів слідчим, що нібито знає про вбивства понад 240 біженців польськими військовими у прикордонній смузі.

Польські ЗМІ із посиланням на джерела у спецслужбах повідомляли, що Чечко міг деякий час шпигувати на користь Мінська під час служби в армії.

Він мав проблеми із законом та був визнаний судом першої інстанції у Польщі винним у побитті та катуванні власної матері.

Зокрема, сусідка Чечка у коментарі виданню розповіла, як влітку до району, де жив хлопець, викликали поліцію, бо матір хлопця бігла з криком кварталом і просила про допомогу. Оскільки хлопець був військовим, з’явилася і військова поліція.

Під час судового розгляду з’ясувалося, що Еміль Чечко знущався над матір’ю з 2020 року. Він бив її, кричав на неї, змушував купувати сигарети та алкоголь, забороняв заходити в єдину кімнату квартири. Насильство посилилося в травні 2021 року.

«7 травня 2021 року він повторно вдарив потерпілу відкритою рукою в обличчя та потилицю, а потім обхопив її шию обома руками, також вдарив її стиснутим кулаком і головою в обличчя, і погрожував її вбити», – розповів виданню Ольгерд Домбровський-Жегальський, прессекретар Окружного суду Ольштина.

Окружний суд у місті Бартошице засудив Еміля Чечка до 6 місяців позбавлення волі та заборонив йому наближатися до матері на відстань менше ніж 50 метрів. Йому також заборонили контактувати з нею протягом року.

Чечко оскаржив вирок і наступне засідання було призначено на 29 грудня 2021 року. Після попереднього рішення суду Чечко повернувся в армію і був відправлений на кордон.

Як повідомили у Міноборони Польщі, Чечко збирався покинути лави армії. Рішення суду другої інстанції, ймовірно, призвело б до підтвердження рішення першої інстанції, і він злякався цієї постанови.

Зрештою Чечко дезертирував із польської армії та втік до Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus