USD 41.60 41.85
  • USD 41.60 41.85
  • EUR 41.50 41.85
  • PLN 10.50 10.70

Відключення електроенергії у Луцьку й на Волині 22 листопада. Графік

21 Листопада 2022 23:25
НЕК «Укренерго» запроваджено у Волинській області погодинні відключення електроенергії (ГПВ) на вівторок, 22 листопада.

Про це повідомили у «Волиньобленерго».

Введення в дію та вскасування ГПВ здійснюється «Волиньобленерго» за розпорядженням Національної енергетичної компанії «Укренерго», щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України.

Ознайомитись із графіком можна за посиланням https://cutt.ly/ONQ7GNl.

Графік погодинного відключення (ГПВ) хоч і є плановим, однак застосовується він у зв’язку із ненормальним режимом роботи енергосистеми України, тому вказані у ньому години можуть змінюватись.

Енергетики наголошують, що навіть у дні застосування ГПВ залишається необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.

Також просять волинський бізнес максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Євро2012 Показати IP 22 Листопада 2022 00:09
Могли б вже і не публікувати інформацію за 15хв. до відключення. Толку з неї. Все робиться як завжди...як в укр. Сподіватись кращого??? Ви серйозно??? Та ні, дякую, всього доброго, па!!!
пенсіонерка Показати IP 22 Листопада 2022 06:26
люди як відключити опалення хочу виїхати в село з бандою теплокомун не можливо спілкуватися
Анонім до пенсіонерка Показати IP 22 Листопада 2022 09:58
В квартирі ніяк, платіть або рахують борг їм пофіг.
Kl Показати IP 22 Листопада 2022 08:13
Змінюють графік 23.25....попкреджати треба
Kl Показати IP 22 Листопада 2022 08:17
Хто змінює графік в 23.00...завчасно треба планувати...
Лучани Показати IP 22 Листопада 2022 08:59
Хоч на цілий день, але не з 6 до 7 години ранку коли люди збираються на роботу.
Дмитро Показати IP 22 Листопада 2022 15:10
Волиньобленерго не дотримується графіків. Написано, що енергію включать в 14:00, на годиннику 15:09, і світла досі немає. Зате відключають рівно по графіку. Неможливо ні жити, ні працювати
Іван Показати IP 22 Листопада 2022 17:36
Коли включать конякіна та карпенка карого
Іван Показати IP 22 Листопада 2022 17:41
Мали включити о 10год а у вімкнули о 11-36. Обленерго спить? Увімкнули на 3год.30хв. І знову нема. Як працювати?
Іван Показати IP 22 Листопада 2022 17:49
Якщо згорить домашня техніка. Хто буде відповідати? Чи може все таки дотримуватись час відключення та включання електрикі в ті год. Які вказані на той день
Я Показати IP 22 Листопада 2022 19:28
Ви всі на двійки навчались чи що? По графіку за тиждень.мали вимкнути світло по вул Львівська 63,63а,63б,108б- ви що робите.Ви виключаєте Львівська 73 а те що ви вказуэте світиться як ялинка,наш будинок із 60 кварт має віддуватися за всю Львівську? Що це економія. І так продовжуэться цілий тиждень.
Самі знаете хто Показати IP 23 Листопада 2022 14:40
Послали одного разу дурня Богу молитися... Так приблизно виглядає.