Віддав життя за Батьківщину: в Горохові попрощалися з Героєм Сергієм Мельничуком
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/08-07/366132/364449716_938434280556049_8711368743199892438_n.jpg)
У Горохові цими вихідними попрощалися з 41-річним військовослужбовцем Сергієм Мельничуком.
Про це повідомили в Горохівській міській територіальній громаді.
Сергій Мельничук переїхав з сім’єю до Горохова майже три роки тому. Наступного дня після повномасштабного вторгнення став до лав Збройних сил України.
Вірний військові присязі, головний сержант-командир кулеметного відділення кулеметного взводу 1-го стрілецького батальйону, молодший сержант Мельничук Сергій Михайлович загинув 2 серпня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Орлянське Куп'янського району Харківської області.
«Його велична жертва і відвага назавжди залишаться в серцях українців. Нехай пам'ять про нього буде прикладом справжнього патріотизму та героїзму для нас всіх», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Горохівській міській територіальній громаді.
Сергій Мельничук переїхав з сім’єю до Горохова майже три роки тому. Наступного дня після повномасштабного вторгнення став до лав Збройних сил України.
Вірний військові присязі, головний сержант-командир кулеметного відділення кулеметного взводу 1-го стрілецького батальйону, молодший сержант Мельничук Сергій Михайлович загинув 2 серпня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Орлянське Куп'янського району Харківської області.
«Його велична жертва і відвага назавжди залишаться в серцях українців. Нехай пам'ять про нього буде прикладом справжнього патріотизму та героїзму для нас всіх», – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
Загрожувало п’ять років: волинянка кілька разів знімала гроші з картки подруги по чарці![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.